Wsparcie

Open search

Promocja Samsung Odkup: S10e, S10, S10+

First Poster

@MonikaK, nie uważacie że są zbyt duże problemy z tą firma która tę promocje obsługuje? Może należy coś z tym zrobić? 

Explorer

Podobne pytanie jak u przedmowcy. Może ktoś z Samsunga się wypowie. Jak to możliwe że po takiej akcji i tylu problemach a w recz masie oszukanych klientow nadal promocje obsluguje ta sama firma. Mam odczucie,  że to działanie celowe i Samsung nie ma nic przeciwko stąd brak zmian ...  

Explorer

Moim zdaniem samsung nie dokłada ani złotówki. Partner pokrywa dopłate dlatego tak zaniża wycene.

Community Manager

@PatWlkp, promocja została przeprowadzona w 2 turach. Obie edycje cieszyły się dużą popularnością wśród użytkowników modeli S10. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej turze Klienci otrzymali benefity pieniężne, po ekspertyzie i zaakceptowaniu wyceny urządzenia. Także wybranie opcji recykling, tak jak w Twoim przypadku, uprawnia do otrzymania środków. Dodam, że każda reklamacja, zgłoszona mailowo jest każdorazowo szczegółowo analizowana. Reklamacja, którą zgłosiłeś, została uznana, a pieniądze wypłacone.PatWlkp.png

Explorer

i nie przytłacza poziom i ilość reklamacji ? Reklamacja została uznana tylko pod kątem realizacji bonu.  Nadal uważam że zostałem oszukany zanizoną wyceną urządzenia.  

Explorer

Oczywiście masz 100% racji. Wyceny odsprzedawanych smartfonów są zaniżane o kwotę około 400PLN. Widać to na wielu płaszczyznach, chociażby sprzedając komisowi.

First Poster

To Ja może dodam coś od siebie. Czekam już na finalizacje procesu 3 miesiąc. Na początku były problemy z pobraniem etykiety, a potem z samą przesyłką do Niemiec. Przesyłka szła do firmy Teqcycle miesiąc! Żeby było tego mało teraz jest problem z przelewem. Czekam już ponad 10 dni na zaksięgowanie przelewu. Organizator, administrator promocji oraz partner promocji nie poczuwają się do jak najszybszego rozwiązania sprawy. Odpowiadają zdawkowo bądź w ogóle. Poza tym zero przeprosin, zero chęci oraz zero rekompensaty za długie oczekiwanie. Czy uważacie, że taka sytuacja powinna mieć miejsce? Ostatni raz brałem udział w tego typu promocji od Samsunga. Dla mnie nie jesteście poważna firmą skoro znowu jako partnera wybraliście tą samą firmę. Nic nie zmieniliście w kwestii by proces przyspieszyć i wyeliminować takie sytuację.

First Poster

Witam. Mam pytanko... Dostałem komunikat że zlecono przelew i moje pytanko brzmi.. Ile idzie taki przelew? No i na samym dole jest pobierz potwierdzenie usunięcia... Co to znaczy i czy mam w to wejść? 

Superuser I
Superuser I

@Pawelek997, w zależności od banku przelew może być realizowany nawet kilka dni. Niestety nie wiem do czego służy opcja, o której wspomniałeś.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser I
Superuser I

@Pawelek997, Możliwe, że chodzi o potwierdzenie usunięcia danych osobistych z telefonu

dancyh.PNG

Autorzy z największą liczbą like