Wsparcie

Open search

Promocja Samsung Odkup: S10e, S10, S10+

Community Manager

@Pawelek997, środki wpłyną na Twój rachunek bankowy w ciągu 10 dni roboczych.

Przycisk „pobierz potwierdzenie usunięcia” służy do usunięcia danych po zakończeniu transakcji. Jest to wspomniane na stronie Teqcycle w części FAQ

https://tradein.teqcycle.com/samsung-pl/Faq

Usuwanie danych

Czy moje dane zostaną usunięte w sposób bezpieczny?

Tak! Firma Teqcycle gwarantuje, że zapisane w Twoim urządzeniu dane zostaną usunięte całkowicie i w sposób bezpieczny. Ten proces jest audytowany przez organizację DEKRA. Usuwanie danych przeprowadzamy, korzystając z aktualnej wersji oprogramowania do trwałego usuwania danych firmy blancco.

Po zakończeniu procesu wystawimy potwierdzenie usunięcia danych z urządzenia na Twojej stronie z informacją o statusie. Potwierdzenie to można pobrać jako plik. Stanowi ono potwierdzenie, że z urządzenia usunięto wszystkie dane.”

Mam nadzieję, że powyższe info okaże się pomocne

Highlighted
First Poster

Mój przypadek w skrócie: 

16 lipca - wysłałem s7 edge(potłuczony ekran,  niedziałający mikrofon)

17 lipca - telefon dotarł do odbiorcy

29 lipca - weryfikacja i propozycja recyklingu -zaakceptowałem

8 sierpnia - potwierdzenie uznania pieniężnego

23 sierpnia - pieniądze na koncie (350zł)

First Poster

Myli Się Pani (-: albo źle Panią poinformowali (-: 

Potwierdzenie usunięcia służy pobraniu dokumentu potwierdzającego że telefon został poddany recyklingowi lub usunięcia danych. To nie żadna zgoda : P

New Member

Witam,

Od kilku dni nie jest możliwa wycena telefonu na stronie "http://wycena.samsung.pl/" a w zasadzie na stronie "https://tradein.teqcycle.com/samsung-pl". Proszę przekazać do państwa działu IT, że macie Państwo problem z "MaxIt.Teqcycle.OTB.ServiceController" a konkretnie z funkcją "CreateGetRecyclingPriceRequest". Jako parametr do tej funkcji przekazujecie Państwo zmienną "answers", która jest listą 14 elementów. Natomiast wewnątrz tej funkcji próbujecie Państwo uzyskać dostęp do 15 oraz 16 elementu, które nie istnieją:

CreateGetRecyclingPriceRequest: function(imei, ram, answers, useBestAnswers, portalid) {
        return {
            'imei': imei,
            'ram': ram,
            'canTurnOn': MaxIt.Teqcycle.OTB.ServiceController.GetAnswer(answers[0], useBestAnswers),
...
            'Note10-completeAnswer': MaxIt.Teqcycle.OTB.ServiceController.GetAnswer(answers[14], useBestAnswers),
            'lastpage-answer': MaxIt.Teqcycle.OTB.ServiceController.GetAnswer(answers[15], useBestAnswers),

'portalid': portalid
        };
    },

W związku z powyższym, funkcja się wywala, aplikacja przestaje działać a wycena telefonu nie jest możliwa.
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @MariuszMenes 

Dzięki za szczegółowy opis zgłoszenia 

Strona wyceny już działa.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED