Wsparcie

Open search

Promocja Samsung Odkup: S10e, Note 10

Observer

Nie wiem z czego mam się cieszyć skoro się może okazać, że Firma jednak ma inne wymagania niż te podane w swoim Regulaminie. Dlatego sądziłem, że może ktoś już miał taką sytuację, że oddał szrota, który nie działał i Firma wypłaciła mu za sam voucher 1000 pln.

Navigator

Wygląda na to, że dla nich rzeczywiście jest najważniejszy wuświetlacz.
Miałem w domu jakies dwa stare telefony. Robiłem wycenę na pierwszy, zanzaczyłem zgodnie z prawdą, co nie tak z wyświetlaczem, pokazao 0 zł i nie dało się nic dalej zrobić.
Zrobiłem więc wycene na inny leżący w szufladzie jeszcze starszy telefon, ale z działającym wyświetlaczem, przeszło wycenę na 1zł, tę cenę podtrzymali u nich, choć i ten wyświetlacz nie działał do końca poprawnie.

Apprentice

Wyślesz sprawny i nowy (fabrycznie) , też Ci napiszą, że popękany i nie da się włączyć. 

Mnie wyceniono na 1 zł, po "ekspertyzie" zmienili na 0 zł, bo ponoć szrot... Do wypłaty sam kupon. Pies lizał tą złotówkę, ale po co kłamać. 

First Poster

Czy doszedł już do CB przelew?

First Poster

Witam pytanie moze z innej strony . Czy wogole ktos dostal juz przelew tego tysiaka?

Navigator

Tak, przeciez pisaliśmy już tu o tym, kilka osób w tym ja.

Observer

Witam ktoś się orientuje jak to jest z kurierem wybieram każdy możliwy termin i godzinę i nic za każdym razem wyskakuje komunikat "Nie ma możliwości zamówienia kuriera po odbiór przesyłki w wybranym terminie. Proszę wybrać inny termin."

Próbuję znaleźć etykietę przewozową Teqcycle ale niemieckiego za bardzo nie znam.Posiada ktoś może tą etykiete?

Observer

i jak umiesz coś zrobić bo mam ten sam problem co ty.

First Poster

Przekopiuj link i otwórz stronę w trybie anonimowym (incognito).

First Poster

@Michal_Wu  napisał(a):

Tak, przeciez pisaliśmy już tu o tym, kilka osób w tym ja.

Długo czekałaś na przelew ?

Autorzy z największą liczbą like