Wsparcie

Open search

Promocja Samsung Odkup: S10e, Note 10

First Poster

Również mam problem z zamówieniem kuriera. W poprzednich promocjach jakoś się udawało

First Poster

mam to samo poprzednie promecje odkupu bez problemu ... tutaj niestety nie moge tego poweidziec druga sprawa ze bardziej wkurza to ze nawet nie ma do kogo sie zglosic . Na wiadomosc czekasz 5 dni wiec watpie ze cos zalatwie a czas leci juz od 8.11. nie wierze ze nie potrafie umowic kuriera po odbior przesyki , chyba jakies dzialanie celowe.

First Poster

Napisałem do nich na chyba 3 maile, zobaczymy czy doczekam się jakieś odpowiedzi. Co jakiś czas próbuję klikać na tej stronie od kuriera ale bez rezultatu.

Apprentice
Tego samego dnia. Przelew zlecony chyba w czwartek. W piątek nie było jeszcze pieniędzy.
Observer

Co w przypadku kiedy wyslalem telefon, ktory jest bez baterii, nie wlacza sie i ma pekniety ekran?

Wycene zrobilem na 1 zł, zeby zaakcpetował sie kod, ale czy teraz dostane w ogole ten 1000 zl za voucher??

Superuser II
Superuser II

@wolskimichal88 a czego spodziewasz się po takim kłamstwie?  

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Observer

1 sprawa - po jakim klamstwie?

W regulaminie na stronie Firmy odkupującej nie ma zadnej informacji o tym,ze telefon musi sie wlaczac i miec cały ekran:

https://tradein.teqcycle.com/samsung-pl/Terms

2 sprawa - rozumiem, ze teraz jest inna Firma do wyceny, ale kilka miesiecy temu jak zona korzystala z takiej promocji (bodajze kupimyto wtedy byl operatorem) to dolaczylismy jakis stary telefon, ktory tez sie nie dal wlaczyc i Firma go przyjela, bo odzyskiwali z niego jakies czesci.

Navigator

Ale aby wysłać telefopn, musi przejśc on weryfikacje online, a tam pada pytanie, czy urządzene się włącza. Gdy się nie włącza, to nie da się za kończyć procesu. Więc jeśli telefon nie ma baterii, a zaznaczyło się, że się włącza, to się skłamało czy nie?

Observer

Wstawiam zdjecie, bo widze, ze odpowiedzi udzielaja ludzie "inteligentni" inaczej.

1 opcja zaznaczona zgodnie z prawda, ze tel sie nie włącza.

4 opcja zaznaczona zgodnie z prawdą, bo brakuje w nim baterii.

2 opcja odnosnie ekranu czy dziala prawidlowo zaznaczylem na tak, bo po pierwsze tylko wtedy wycena jest 1 zł i moge dodac kod, a po drugie to mimo pekniecia wyswietlacz moze dzialac.

Wyceniony na 1 zł.

Ponawiam pytanie juz do innych osob co mniej mędrkują i mają wiedzę praktyczną odnosnie tematu - czy w takiej sytuacji Firma wypłaci 1000 zł czy odsyla telefon?

samsung.png

Navigator

Oj tam zaraz inteligentni inaczej. Wszędzie trąbią, że urządzenie musi się włączać, nie sądziłem, że gdy sie nie włącza, to przejdzie wstępny proces.
Ale skoro tak, to tylko się cieszyć.

Autorzy z największą liczbą like