Wsparcie

Open search

Promocja Samsung Odkup: S10e, Note 10

First Poster

Czekam dalej.

Trochę szkoda, że udział w promocjintrwa od 06.08

Na dole treść wiadomosci.

@od samsung 

Dziękujemy za wiadomość. Niestety nie otrzymaliśmy informacji zwrotnej od Partnera Promocji. Najmocniej Państwa przepraszamy za opieszałość Partnera Promocji. W dniu dzisiejszym ponownie prześlemy monit w Państwa sprawie z prośbą o wykonanie przelewu. Zapewniamy, że otrzymają Państwo zwrot środków lecz z opóźnieniem za co najmocniej przepraszamy. Po otrzymaniu informacji dotyczącej Państwa zlecenia, natychmiast ją Państwu przekażemy. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości

Community Manager

@Bo0b, wysłałam Ci wiadomość priv, daj znać

Superuser I
Superuser I

Dzisiaj wystartowała kolejna edycja Odkupu. Tym razem przy odsprzedaży obecnego smartfona można zyskać dodatkowe 1000 zł. Szczegóły znajdują się w pierwszej wiadomości tego tematu oraz na stronie promocji.

kup.PNG

https://www.samsung.com/pl/promocje/smartfony/odkup-galaxy/

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Nie myślałem że kiedykolwiek to komuś powiem bo od lat jestem fanem Samsunga no ale niestety nadszedł taki czas że muszę każdemu odradzić ta markę i ta promocję że względu na co by tu dużo nie pisać oszustwo bo inaczej tego nie potrafię nazwać. Opiszę wam pokrótce sytuację żeby was ostrzec namówiłem swoich znajomych na zakup s10e którzy do tej pory byli fanami LG dużym jokerem była ta promocja z odkupieniem z której wielokrotnie korzystałem osobiście bez żadnych problemów(zdziwiłem się że w tym roku inna firma się tym zajmuje) ale do rzeczy po zakupie pomogłem i z wszelkimi formalnościami gdyż nie są w tym biegli, ba okazało się że załapali się Jeszce na promocję z futerałem który dostana do telefonu znajomi mega zadowoleni dodam że zakup miał miejsce w lipcu, dziś mamy 16 października pieniędzy z samsung odkup dalej nie dostali futerał nie dotarł . Kontakt z Samsungiem znikomy odpisali że zajmą się sprawa 24 września po kolejnym kontakcie z nimi i że wrócą z informacją tu też brak odzewu... Ręce opadają najgorzej dla mnie że sam ich zapewniałem o uczciwość całej akcji. Zobaczymy jak się cała sprawa zakończy ale ja następnym razem już mimo tego iż naprawdę lubię te Samsungowe S wybiorę pewnie konkurencję gdyż najbardziej na świecie nie lubię oszustwa.  Firma chyba nie wie ile pracuje się na dobrą opinię, a jak szybko rozchodzi się ta zła. Kończąc ten mój poemat omijajcie ta promocję szerokim łukiem.

Pozdrawiam 

First Poster

@Luki007 Jestem w podobnej sytuacji ale obwiniałbym bardziej teqcycle a nie samsunga
Do mnie smart cover dotarł po ponad miesiącu- więc nie ma się do czego doczepić
Ale teqcycle zaniza wartość telefonu A po wysłaniu stwierdzają rysy, których tak naprawdę nie było przed wysyłką celem obniżenia jeszcze wartości. Po czym pieniędzy i tak nie wysyłają.
Ludzie z forum starają się pomóc ale im firma partnerską chyba też nie odpisuje bo cisza w temacie.

First Poster

Wiesz uważam że jeżeli firma robi taka promocję i ma sygnały że klienci nie są zadowoleni z obsługi to powinna się pochylić nad tematem, a nie siedzieć cicho i udawać że nic się nie stało. Tym bardziej jestem zdziwiony że robią kolejna z Jeszce większą. Jestem osobą która patrzy na całokształt nie będę szukał gdzie indziej winnego dla mnie winny jest Samsung a wydaje mi się że jeżeli co roku wydaje ok 8tys-10tys na nowe ich telefony które zresztą co roku są droższe zapewne jak wielu z Was to też należy się szacunek i uczciwiość dla klienta, a jeżeli widzę że w tak błachej sprawie jest problem to co z czymś innym...

First Poster

Jeszcze dodam swoje trzy grosze, bo to co się dzieje zasługuje na zawiadomienie do Rzecznika Praw Konsumenta. Owszem wystartowała nowa promocja, Samsung  dodaje 1000 zł do wyceny starego telefonu, świetnie to brzmi, pod publiczkę jak zwyklę, bo gdy wyceniamy, np. telefon Samsung Galaxy S10+ 512 GB w idealnym stanie to co się okazuje ? Cena jest niższa o super przyznane 1000 zł w ramach promocji czyli cena telefonu około 1800 zł (bez kodu) + plus 1000 zł ( z kodem) , daje to nam 2800 zł około czyli reasumując cena po dodaniu bonu jest taka sama jak była przed tą promocją. No, ale liczy się, że Samsung daje 1000 zł za free. Nie dawajcie się nabierać na tą promocję, opieszałość, nerwy, zaniżone wartości telefonów to dostaniecie w bonusie jeśli przystąpicie do tej promocji. Pozdrawiam.

First Poster
Czas złożyć reklamację. Po 2 mailach do samsunga i pomocy ludzi z forum Od 20.08 brak zmiany statusu.
EwaK Moderator
Moderator

@Bo0b faktycznie, w tej sytuacji będzie to najlepszym rozwiązaniem. Daj znać, jak dostaniesz odpowiedź koniecznie!

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED