Wsparcie

Open search

Problem z dźwiękiem podczas trwania rozmowy

First Poster

Witam. Znajomi, z którymi rozmawiam przez mój tel. Samsung S10 plus, zwracają uwagę, że źle mnie słychać, jak bym zanikała... czasem ciężko mnie zrozumieć. Kompletnie nie wiem co robić. Kiedy w takich sytuacjach wyłącze i włącze tel to niby sie poprawia ale za jakiś czas znów to samo. Chyba to bez sensu żeby co chwile wyłączać tel. Mam go dopiero ok 2 miesiące. Proszę o poradę.

3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II

@Joanka a jak u Ciebie z zasięgiem? Jakie "ciekawe" aplikacje zainstalowałaś na telefonie? Czy sprawdzałaś jak telefon zachowuje się z inną kartą sim?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
RadekK Moderator
Moderator

Cześć @Joanka,

Zresetuj aplikację, która odpowiada za wykonywanie połączeń. Oto instrukcja:
1. Ustawienia

2. Aplikacje

3. Trzy kropki w prawym górnym rogu

4. Pokaż aplikację systemowe

5. Poszukaj na liście aplikacji o nazwie "Telefon"

6. Pozycji o tej samej nazwie może być kilka. Klikając w każdą z nich przejdź do "Domyślna Pamięć" -> Kliknij "Wyczyść Pamięć" i "Wyczyść Dane". Spokojnie, żadne dane prywatne nie zostaną usunięte

Czy masz na telefonie dodatkowe osłony np. etui? Sprawdź, czy sytuacja występuje po zdjęciu akcesorium. Dodatkowo warto zweryfikować działanie telefonu z inną kartą SIM.

Idąc za ciosem - zweryfikuj, czy mikrofon sprzętowo działa poprawnie. W tym celu:
1. Otwórz klawiaturę wpisywania numeru

2. Wpisz *#0283#

3. Zaznaczamy "RCV_DualMic"

4. Przyłóż telefon do ucha i wypowiedz kilka zdań. Będziesz słyszała siebie w górnym głośniku 🔊

Powodzenia! Daj znać, czy udało się namierzyć przyczynę 🧐

@Szewcu72 - ja się tu rozpisuje, a Ty mnie prześcigasz

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED