Podpora

Open search

Pozastavení podpory čtečky otisků pro některé bankovní aplikace

VYŘEŠENO
Superuser I
Superuser I

Zdravím Community !

Vzhledem ke KAUZE, která začala minulý týden, začaly české banky deaktivovat použití čtečky pro Galaxy S10/S10+.

Aktuálně mám potvzenou deaktivaci od @Libb pro Komerční Banku

Já jsem před 5 minutami aktualizoval aplikaci pro Moneta Money bank, a také není možné přidat čtečku otiskem prstu.

@AndroidGuru co Note 10+ a bankovní aplikace ?

A co Vaše banka, také již došlo k pozastavení funkce ?

Rozumný pohled na celou věc a uvedení faktů z článků na internetu na pravou míru hezky sepsal @Libb ve svém ČLANKU. Doporučuji přečíst. Bude se jednat o preventivní opatření, které bude jistě brzy odstraněno. 

Comunity2
2 PŘIJATÁ/PŘIJATÝCH ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser I
Superuser I

Samsung začal uvolňovat aktualizaci, která řeší případné problémy se čtečkou otisků - Odkaz 

Odkaz 2

Aktualizace by měla v následujích hodinách a dnech dorazit na všechny přístroje, které mají registrovaný otisk prstu. Samsung tak ukazuje, že bere zabezpečení svých produktů velmi vážně, a že poskytuje pro své telefony prémiovou podporu. 

Screenshot_20191025-081104_TADownloader.jpg

Po obrdžení aktualizace je doporučeno provést znovu scanování otisků prstů pro zajištění maximálního zabezpečení Vašeho smartphone. 

Comunity2

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Superuser II
Superuser II

Hlavně že dnes moje banka hystericky zablokovala autorizaci otiskem... Jestli to zítra nepojede, tak ať si mě na pobočce nepřejí :\

TADownloader.jpg

12 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 12
Superuser II
Superuser II

Note 10+ a aplikace AirBank - přihlášení přes čtečku otisků normálně funguje.

Navigator

Note10+ mBank a Equa Bank přihlášení otiskem stále funkční.

Superuser I
Superuser I

Samsung začal uvolňovat aktualizaci, která řeší případné problémy se čtečkou otisků - Odkaz 

Odkaz 2

Aktualizace by měla v následujích hodinách a dnech dorazit na všechny přístroje, které mají registrovaný otisk prstu. Samsung tak ukazuje, že bere zabezpečení svých produktů velmi vážně, a že poskytuje pro své telefony prémiovou podporu. 

Screenshot_20191025-081104_TADownloader.jpg

Po obrdžení aktualizace je doporučeno provést znovu scanování otisků prstů pro zajištění maximálního zabezpečení Vašeho smartphone. 

Comunity2

Pathfinder

Nechápu proč kvůli někomu kdo použil neorig příslušenství trpí celý svět s tím i já a KB :X

Galaxy S10+ 128Gb + Galaxy Watch Active + Galaxy Buds
Superuser II
Superuser II

Hlavně že dnes moje banka hystericky zablokovala autorizaci otiskem... Jestli to zítra nepojede, tak ať si mě na pobočce nepřejí :\

TADownloader.jpg

Pathfinder

Pry to pojede o víkendu:X tak mi to kb zdelilo .

Galaxy S10+ 128Gb + Galaxy Watch Active + Galaxy Buds
Superuser I
Superuser I

Moneta už na tom prý pracuje, a mělo by to být ještě během dneška... 

Comunity2
Voyager

Moneta už jede, právě jsem aktualizoval. 

Samsung Galaxy - S3> S4> S6> S7> S9> S10
Superuser I
Superuser I

Tak asi jen S10, já zatím na S10+ nic...

Comunity2
Autoři s nejvíce přijatými like