Wsparcie

Open search

Pomocnik aplikacji twój telefon

ROZWIĄZANE
Explorer

Po restarcie telefonu S10 pojawił się taki komunikat jak na screena.

Wykonałem aktualizację OneDrive Microsoft w Google Play.

Nie wiem z czym jestem połączony? 

Macie pomysł jak zweryfikować z czym jestem połączony?

Można jakoś odinstalować OneDrive?

Screenshot_20191003-122230_Nova Launcher.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@AaMB, czy udało się rozwiązać problem? Pojawiła się aktualizacja aplikacji Pomocnik aplikacji Twój telefon do wersji 3.7.6. Warto zaktualizować i sprawdzić czy problem został usunięty.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
8 ODPOW. 8
Superuser I
Superuser I

@AaMB, być może wystąpił jakiś problem z aplikacją Pomocnik aplikacji Twój telefon. Kliknij na przycisk Rozłącz i zobacz czy telefon ponownie wyświetli taki komunikat. Miałem podobny problem i kliknięcie w ten przycisk rozwiązało problem.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer

Owszem po kliknięciu rozłącz znika powiadomienie ale po ponownym uruchomieniu telefonu znowy jest to samo.

Czyli za każdym razem jak włączam telefon muszę to klikać? Też tak masz po włączeniu telefonu ??

Superuser I
Superuser I

@AaMB, u mnie tylko raz pojawił się tego typu komunikat. Po ponownym uruchomieniu urządzenia komunikat nie powtórzył się. Jeżeli nie korzystasz z tej funkcji to możesz ją wyłaczyć. Rozwiń górny panel i wyłącz opcję Połącz z Windows. Daj znać czy to pomogło.

Screenshot_20191003-130138_One UI Home.jpg

Explorer

Nie miałem pojęcia że jest taka opcja na paski. Mam i miałem wcześniej tą opcję wyłączoną. W moim przypadku nic to nie daje. 

Pomaga wyinstalowanie ostatniej aktualizacji Pomocnik aplikacji Twój telefon. 

Najchętniej to bym wyinstalował OneDrive ale chyba nie można. 

Screenshot_20191003-131136_Google Play Store.jpg

Superuser I
Superuser I

@AaMB, spróbuj jeszcze skorzystać z tych wskazówek dla aplikacji OneDrive oraz Pomocnik aplikacji Twój telefon. Nie ma możliwości odinstalowania aplikacji OneDrive. Możesz ją jedynie wyłączyć.

Superuser I
Superuser I

@AaMB, czy udało się rozwiązać problem? Pojawiła się aktualizacja aplikacji Pomocnik aplikacji Twój telefon do wersji 3.7.6. Warto zaktualizować i sprawdzić czy problem został usunięty.

Explorer

Potwierdzam, problem naprawiony.

Po zainstalowaniu poprawki 3.7.6 i restarcie telefonu nie pojawia się już powiadomienie o nawiązywaniu połączenia.

Superuser I
Superuser I

@AaMB, dziękuję za odpowiedź. Cieszę się, że udało się rozwiązać problem.

Autorzy z największą liczbą like