Wsparcie

Open search

Pochwal się pulpitem swojej 10-ątki

Highlighted
Superuser II
Superuser II

To już dziś... Część szczęśliwców otrzyma swoje, jeszcze pachnące fabryką a zakupione w przedsprzedaży telefony. 

A jak wszyscy dobrze wiemy, układ przednich aparatów w modelach S10 i S10+ pozwala na zastosowanie na ich ekranach bardzo ciekawych tapet. O czym wspominamy w tym temacie: Ciekawe tapety dla telefonów z rodziny Galaxy S10.

Zakładam więc temat, w którym będziemy chwalić się wyglądem pulpitów naszych telefonów, czy to w wersjach stockowych, czy też spersonalizowanych z użyciem takich właśnie tapet jak w przytoczonym temacie. Mogą to być również całe motywy, czy tylko zmienione ikony, które możemy pobrać teraz zarówno ze sklepu Galaxy Themes jaki poprzez Galaxy Store.

Chwalcie się zatem swoimi cudeńkami.

s10+ 2.pngtapeta alien

Jeżeli sami tworzycie tapety, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście udostępnili w temacie, o którym wspomniałem. Bo ktoś, kiedyś powiedział, ze warto się dzielić. 

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
20 ODPOW. 20
Navigator

Bardzo minimalistycznie ale juz cieszy oko 😊Screenshot_20190308-192329_Samsung Experience Home.jpg

Superuser II
Superuser II

@Ewa1983 super 

A co to za motyw?

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Navigator

To tylko tapetka jak narazie 🙄 w twórce sie bede bawic pewnie na dniach bo dzis juz oczy daja sie we znaki 😉

Superuser II
Superuser II

No to mój pulpit, też tylko tapeta.pulpit.png

Superuser II
Superuser II

To może jeszcze kilka pulpitów ode mnie.

alien.jpgandrzej.jpgkosmos.jpgnurek.jpgputin.jpgradar.jpg

Jak zapewne wzuwaliście na każdym z nich jest tapeta maskująca/wykorzystująca układ podwójnego aparatu.

Jeżeli się Wam podobają i jesteści nimi zainteresowani, to oczywiście możecie je pobrać z tego tematu: Ciekawe tapety dla telefonów z rodziny Galaxy S10

Explorer

Screenshot_20190310-195705_One UI Home.jpg

Voyager

Dziś taki pulpit rządzi 😁Screenshot_20190311-201645_One UI Home.jpg

Superuser II
Superuser II

@sardroid dla mnie bajka 

Helping Hand

To jeden z wielu... Screenshot_20190313-165907_One UI Home.jpg

Autorzy z największą liczbą like