Podpora

Open search

Nový noční režim u fotoaparátu

Superuser I
Superuser I

Flashnul jsem si nový firmware s aktualizací nočního režimu a udělal jsem 3 fotky:

• před aktualizací, režim fotografie
  • po aktualizaci, režim noc
  • po aktualizaci, režim fotografie

Posuďte sami, ale mně přijde, že je to horší. Na první fotce jsou reálnější barvy a je poměrně jemná.

POZOR: mezi pořízením obou fotografií uběhlo 20 minut a docela rychle se setmělo, to má samozřejmě vliv.

20190418_202827.jpgPřed aktualizací - auto20190418_204743.jpgPo aktualizaci - noc20190418_205023.jpgPo aktualizaci - auto

xScreenshot_20190418-204736_Camera.jpgProstředí fotoaparátu

8 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 8
First Poster
Ta první fotka asi vypadá nejlíp
Navigator

Dával jsem nějaké srovnání na mobilmánii do vlákna o S10,Automat vs Noční režim, tak se mrkněte.

Nemůžu sem vložit odkaz, označí ho to jako spam. 😡http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=30&t=1296357&p=12244391#p12244391

Samsung Galaxy - S3> S4> S6> S7> S9> S10
Superuser I
Superuser I

@Sheba98jenže ta je focená o 20 minut dřív, kdy obloha ještě byla modrá, zatímco ty další, když už byla černá.

Explorer

Ale ten balkon vypadá v nočním režimu docela dobře 

First Poster

Tak aktualizace vysla uz i u nas. XEZ pro s10+ pres OTA uz stahuju.

-------‐----
S2, S5, S7 edge, S9, S10+
Superuser I
Superuser I

Tak jsem se k updatu dostal až včera večer a hned fotoaparát vyzkoušel. Nevidím rozdíl při focení noční scény na automat před a po aktualizaci. Noční režim je přínosem, tam je vidět, že se opravdu něco přidalo. Otázkou je, jak moc velký je to přínos. Nejsem totiž zastánce těchto režimů. Naopak podle mě je patrný rozdíl při běžné denní scéně. Přijde mi teď, že sa barvy posunuly správným směrem, před aktualizací táhly do studených odstínů, dále fotky nesjou tak přeostřené, působí reálněji a nastavení expozice je přesnější. Takže podle mě poslední update určitě posunul fotoparát správným směrem. 

Navigator

Přesně tak ,musím souhlasit s tím co píšeš o focení v normálním režimu ve dne. Měl jsem podobné pocity po odzkoušení fotoaparátu po aktualizaci a každopádně došlo ke zlepšení.

Noční režim je také super, je tam vidět posun při focení v noci, třeba při pouličním osvětlení a podobně.🙂

Ještě jsem postřehl že barvy displeje po aktualizaci jsou snad méně výrazné, všiml jsem si toho zejména u ikon. Nevím jestli je to jen můj pocit, prostě mi to tak připadne. 🤔

Samsung Galaxy - S3> S4> S6> S7> S9> S10
Superuser I
Superuser I

Srovnání nočního režimu na Galaxy S10+ přímo od Samsungu: Seoul After Sunset: The Galaxy S10+’s Night Mode, In Pictures

Autoři s nejvíce přijatými like