Podpora

Open search

Notifikační dioda na S10

Highlighted
Apprentice

Fon již mám a absencí diody jsem zklamán. S diodou byl přehled i na několik metru zda se fon třeba ještě nabiji nebo zda přišla SMS, mail nebo třeba  zmeškané volání. AOD to nikdy nemůže nahradit!!! Doufám teda ze se to  v příští aktualizaci změní k lepšímu.

25 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 25
Superuser I
Superuser I

VIac o tej "LED dióde" sa dozvieš v tejto téme, kde sa o tom diskutovalo  - odkaz

Superuser I
Superuser I

Tou aktualizací myslíš S11?

Apprentice

Na S11 asi čekat nebudu bůh ví co bude tam zase chybět.

Pochopitelně myslim novy firmware, protože ten nynější to neřešil.

Superuser I
Superuser I

No a to jako nový firmware přimontuje novou součástku?

Superuser I
Superuser I

Jestli @JUra2  nemyslí přidání toho světelného efektu kolem foťáku. Pokud jsem to správně pochopil, tak se blikání zatím objevuje pouze při zapnutí displeje při odemykání obličejem.

Apprentice

A proč novou součástku?

Superuser I
Superuser I

Protože nějaká animace nenahradí opravdovou LED.

Apprentice

To urcite ne, ale vše je lepší než černý displej. Při zapojeni nábijecky jsou barvy jasne. A na S7  AOD svítilo nonstop, tak proč by zde nemohla svítit pouze naka ikonka. Možná na něco přijdou i na XDA.

Pathfinder

No pomalu přestávám věřit tomu, že tahle feature bude vypuštěna, na druhou stranu telefon se prodává 3 dny, takže se toho může spousta změnit. Samsnung narozdíl od jiných výrobců svoje produkty vylepšuje, takže třeba se dočkáme nějákého řešení... Uvažuju, že pořídím LED cover..

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
Autoři s nejvíce přijatými like