Podpora

Open search

Není všechno růžové... ale něco je

Community Manager

@fajnSnek Zdravim, zjistovala jsem ...a jako nahradu bereme AOD (Always on Display), je to pro Vás řešení ? 

za me...vsechno je o zvyku, dioda mi vyhovuje, ale protoze jsem se do S10 zamilovala...asi ji oželím 

Superuser I
Superuser I

Přesně tak, všechno je o zvyku. Stačí vzpomenout, když Samsung opustil svoje HW tlačítko a u S8 nebylo, to bylo taky řečí. Dnes na něj nikdo nevzpomene. S tou diodou bude loučení asi težší, protože je na telefonech skoro od nepaměti. Už jsem tady někde psal, že LEDku nepoužívám, mně třeba vadí, že by blikala vpodstatě od rána do večera, ale informativní hodonotu má pro mě nula, protože její interval, kdy 4s nesvítí je nepohodlný, na AOD vidím ihned. A jak psala @KristynaB  S10 si prostě zamiluješ

Superuser II
Superuser II

Prosím mluv za sebe, já na to chybějící tlacittl nenadávám jen proto, tě displej reaguje na silné stisknuti. U S10 mně to bude určitě chybět.

Superuser I
Superuser I

To vypadá, že těch věcí na S10 teda chybí víc, shrnuto, vadí absence LED a tlačítka reagujícího na tlak a mně zase vadí, že tam není skener duhovek, teda pokud Samsung Pass nebude brát od teď nově i obličej. Ale stejně si ty telefony koupíme

Voyager

No já na to mám trochu jiný pohled :

AOD je tady od Galaxy S7, kdy byl jako novinkou pro notifikace, ale zároveň byl alternativou k notifikační diodě.

Senzor tlaku u Galaxy S8 byl náhradou za HW tlačítko, ale plnohodnotnou náhradou, kterou všichni spokojeně akceptovali. 

U S10 se  alternativa stává náhradou (LED) a senzorové tlačítko jest alternováno "double tap" gestem...

U mě to s tím nákupem asi tak horké nebude, počáteční wow efekt rychle opadl, a spíš jsem došel k uvědomění, že se současnou S9+ jsem spokojen. Řada S10 jsou bezpochyby skvělé telefony, ale oproti modelu S9+ je těch inovací méně než oproti S9, S8 a S8+...

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser I
Superuser I

@fajnSnek  ani ta čtečka v displeji tě neláká?

Voyager

@jv18  trochu láká, ale když jí nebudu mít letos, tak určitě příští rok, už se to stává standartním zařízením ;-) zároveň mě děsí případná cena výměny displeje

Voyager

Tak já už nevím čemu věřit - uvidíme v pátek

https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-S10/Led-Notification-Light-on-the-camera-cut-out/td-p/468...

Superuser I
Superuser I

A tohle odpovídá Samsung na dotaz ohledně dotazu na LED, citace: pro notifikace se dá využít AoD nebo proužek kolem selfie kamery...

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Zde je vidět video, jak vypadá notifikace kolem přední kamery: odkaz

Autoři s nejvíce přijatými like