Podpora

Open search

Natáčení videa s Galaxy S10e

Highlighted
Explorer
Navigator

zdá se mi že se to tady začíná trochu zacyklovat

To, že S10 umí superstabilní režim pouze u FHD30fps, je jasné úplně od začátku přece. Otázka zní zda po této nové aktualizaci:

1) bude umět superstabilní i při 60fps rozlišení

2) (jak dobře připomněl AndroidGuru), jestli třeba půjde používat i širokoúhlý objektiv

To je oč tu běží...

Jinak díky Havrdakovi za video, je to fakt TOP (sám jsem s tím zkoušel běhat nahoru a dolu po schodech a byl jsem nadšený)...

dobrý - lepší - nejlepší - SAMSUNG
(2019)
Navigator

jinak jediný kdo tady tu aktualizaci má je LiBB a ten tvrdí, že tam nic nového není, takže si děláme zbytečné naděje asi

(2019)
Navigator

Ahoj všem, jak jsem slíbil, mrknul jsem se trochu na to, co vlastně přinesla ta záříjová aktualizace z pohledu videa. Je to samo pro s10e, ale předpokládám že pro s10 a s10+ to bude dost podobné...

Udělal jsem jen pár testů dost narychlo. takže je to takové stručné. (mám teď docela málo času a kdybych to udělal pořádně, tak by to nebylo nikdy)...

Přidal jsem to do toho svého prvního příspěvku, protože mi to tak přijde pro čtenáře přehlednější...

A jako vždy, pokud chce někdo znalejší něco doplnit, nebo tam mám něco špatně - sem s tím!

(2019)
Navigator

ještě doplnění: Superstabilizaci jsem testoval tak, že jsem běhal za psem a snažil jsem se ho natáčet...Jak jsem tam trochu pohanil ten širokoúhlý režim...ono by to chtělo více různých zkoušek v různých podmínkách.

(2019)
Autoři s nejvíce přijatými like