Podpora

Open search

Natáčení videa s Galaxy S10e

Superuser II
Superuser II

@Capita151W  u FHD@60 to nastavit jde, u 4K@64 ne. Takže beze změny.

Screenshot_20190925-122757_Camera.jpg   Screenshot_20190925-122803_Camera.jpg

Video má nový režim s bokehem

Screenshot_20190925-123144_Camera.jpg

A u nočního režimu není na první pohled nic nového

Screenshot_20190925-123239_Camera.jpg

Navigator

No ono to u FHD 60 právě nešlo (V mém případě stále nejde - aktualizace zatím nedorazila)...popisoval jsem to v tom prvním příspěvku. Takže pokud FHD 60 jde tak je to upgrade!

dobrý - lepší - nejlepší - SAMSUNG
(2019)
Navigator

teď mi zase tvrdí lidi co mají Note10, že jim ta superstabilizace taky jde jen u něčeho tvl...

Až mi ta aktualizace dojde, tak to zase všechno odzkouším krok za krokem a napíšu to sem podrobně...stay tuned!

(2019)
Explorer
No mne sa zda ze sa bavite kazdy o niecom inom. 60fps stabilizovanych optickou stabilizaciou je nieco ine ako superstabilizacia. Ja teda nemam ziadnu S10, ale co si pametam a po dlhsej dobe lepsie povedane uz len myslim superstabilizacia je len vo FHD a to pri 30fps a asi s fix fokusom... Tak si to pametam z predstavenia a z recenzii.
Navigator

jj já celou dobu řeším tu SUPERstabilizaci, proto právě říkám, že to pak otestuju sám a popíšu, aby nedocházelo k nedorozumněním...Ve článku o té aktualizaci píší:

Majitelé modelů Galaxy S10, S10+, S10e tak mohou těšit na následující funkce:

• Noční mód pro selfie kamerku
  • Záznam videa s rozmazaným pozadím
  • Natáčení super stabilních videí

...takže pokud S10 teď umí superstabilizaci jen u FHD30fps, tak se zajímám o tu "novou funkci"

(2019)
Superuser II
Superuser II

Bohužel žádnou zmínku o "superstabilizaci" nikde nevidím. Nemyslí tím jen nějaké vylepšení existující stabilizace?
Btw ta stabilizace co je v nabídce, je elektronická a ořezává kus obrazu. Optická funguje neustále.

Highlighted
Explorer

A at je nastaveno jakekoliv rozliseni (FHD 30/60 fps, UHD 30/60 fps), tak pri superstabilizaci se nataci FHD 30 fps a bez zaostrovani. Video je neuveritelne stabilni, az jsem se divil. Jeden zavodnik me svezl na Driftech v Sosnove u Ceske Lipy. Natacel jsem superstabilizovane video za jizdy, mobil v jedne ruce a musim rict, ze parada. Ruka se mi klepala, ze jsem si rikal, ze to bude tragedie, ale fakt dobry.  Kdyby byl zajem, dam video na Youtube...

Apprentice

Ja som na to celkom zvedavý takže by som záujem mal  

Explorer
Za mna kludne. Rad sa na video pozriem.
Superuser II
Superuser II

Ten režim "Super stabilní" je vážně super. Jen ale pozor a upřesňuji, že pokud se zapne u videa tento režim, tak nejde použít širokoúhlé natáčení - je potom dostupné pouze normální a zoom.

Já jsem totiž měl standardně super stabilní režim zapnutý a když jsem potřeboval natáčet širokoúhle, tak jsem to hledal různě v nastavení rozlišení apod. a přitom se musí tento režim vypnout.

Autoři s nejvíce přijatými like