Wsparcie

Open search

Kup Galaxy S10e, a otrzymasz bezprzewodową ładowarkę Duo Pad

Highlighted
Expert

Witajcie,

 

jeśli ktoś z Was zastanawia się nad zakupem Galaxy S10e, to nie ma chyba lepszego momentu. Z dniem 13.05.2019 r. wystartowała promocja, w której do najmniejszego modelu z rodziny S10 możemy w gratisie otrzymać najnowszą bezprzewodową ładowarkę Samsung Duo Pad.

duo pad1.JPGTak prezentuje się promocyjna ładowarka

Mechanizm promocji tradycyjnie opiera się o rejestrację w aplikacji Samsung Members, kliknięciu w baner promocyjny oraz wypełnieniu formularza. Całą procedurę można opisać w kilku prostych krokach. A więc co należy zrobić, aby otrzymać promocyjną ładowarkę?

 

duo pad2.JPG

 

Regulamin promocji dostępny jest tutaj

 

Sama ładowarka jest bardzo ciekawym, innowacyjnym urządzeniem. Bezprzewodowa ładowarka Duo Pad dzięki Fast Wireless Charging 2.0. ładuje telefon znacznie szybciej niż wcześniejsze bezprzewodowe ładowarki Samsung. Dzięki dwóm różnym strefom ładowania można jednocześnie ładować jednocześnie dwa telefony lub telefon i na przykład zegarek. Jej parametry prezentują się następujaco:

 

duo pad3.JPGSpecyfikacja ładowarki Duo Pad

Podsumowując promocja skierowana jest do osób, które chcą wykorzystać pełnię możliwości swojego nowego smartfona. Doskonałym uzupełnieniem Galaxy S10e jest np. zegarek Galaxy Watch Active. Dzięki ładowarce Duo Pad można szybko naładować oba urządzenia na raz wykorzystując do tego tylko jeden kabel usb typu C, oraz oczywiście jedno gniazdo zasilające. Nie ma oczywiście żadnych przeszkód aby jednocześnie ładować dwa telefony.

duo pad4.JPG

Dajcie znać co sądzicie o najnowszej promocji Samsunga.

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like