Podpora

Open search

Kde je chyba S 10-e? Hovory na hlasiťák bez vyžádání

New Member

Prosím, u všech příchozích i odchozích hovorů S10e se mi bez vyžádání zapíná reproduktor na hlasitý odposlech ANIŽ by byla ikona reproduktoru zelená/aktivní. Platí to jak při telefonu u tváře, tak položeného na stole. Prostě to ih ed po pŕijetí hovoru nevyžádaně mluví nahlas. Až když poklepáním zapnu a vypnu reproduktor, chová se telefon normálně a telefonuje jen do ucha. Mám kousek s chybou.software, nebo jsem někde špatně nastavila? Díky.

2 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 2
Hotshot

Tohle je zvláštní chování a myslím, že nastavením to nebude. Zkusil bych telefon zapnout do nouzového režimu, po zapnutí a naskočení loga Samsung stisknout a držet tlačítko hlasitosti - , následně telefon pojede bez aplikací třetích stran. Potom bych ověřil na pár hovorech, nestli to stále blbne. Bokud ne, může za to nějaká doinstalovaná aplikace a bude třeba ji najít a smazat. Pokud problém přetrvá, zkusil vych obnovit veškerá nastavení, sítě, telefonu a nakonec kompletní obnovení telefonu.

Explorer

Nepoužíváte náhodou nějakou aplikaci na nahrávání hovorů? Třeba ACR má v nastavení automaticky zapnout hlasitý reproduktor. Screenshot_20190322-105514_ACR.jpg 

Autoři s nejvíce přijatými like