Podpora

Open search

Jak dostat soubory z PC přímo do Zabezpečené složky?

Superuser II
Superuser II

Potřebuju dostat do Zabezpečené složky nějakých 700 000 souborů. Problém je, že standardně bych to musel nahrát nejdřív přes kabel do běžné složky a pak přesunout - na to nemám nervy.

Rychlejší bude v PC udělat zip s nulovou kompresí, ten dostat do mobilu a zase to rozbalit - jenže to jsem pořád v běžné složce.

Jde nějak nahrát soubory přes kabel přímo do Zabezpečené složky?

Umím to přes FTP, ale to je pomalejší a nestabilní.

16 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 16
Explorer
Nejde ten zip nahrat na cloud a stiahnut rovno z cloudu do zabezpecenej? Mozno si pletiem zabezpecenu zlozku - sukromny rezim a knox.
Superuser II
Superuser II

Jde, ale to už je rychlejší to hodit přes kabel do mobilu a pak přesunout a rozbalit. Hledám efektivní řešení, bavíme se o asi 700 000 souborech, celkem 70GB

all.png

Explorer
Este treba mat tolko miesta v mobile, mozno raz tolko kvoli rozbalovaniu. Miesto na SD karte nieje podstatne. Ale mozno sa mylim.
Superuser II
Superuser II

Mám S10+ 512GB, místa je zatím dost.

Superuser I
Superuser I

A pokud v PC udelas ZIP, zkopírujteš ho do telefonu a ve správci Souborů ho přesuneš do zabezpečené složky ?

20190817_154528.jpg

 


Comunity2
Explorer
Presun by mal byt celkom rychly... zabezpecena zlozka je v pameti telefonu.
Superuser II
Superuser II

No až tak rychlé to není...

Ale hlavně jsem narazil na to, že Galerie asi stejně nedává to množství obrázků, které potřebuju :( Resp. nedává to nějak systém, ani jiné galerie nefungují dobře.

Explorer
Jak sa to prejavuje? Nezobrazia sa vsetky obrazky,alebo je to pomale? 700.000 je teda celkom dost. Ja som mal tak okolo 35.000 ale to vsetko bolo na SD karte takze este pomalsie. A vsetko v jednej zlozke. Mozno to len teraz zatazuje system, ktory si vytvara nahlady a detekuje co je na obrazkoch. V mojom pripade tedekoval teda iba tvare. Pametam si ze ked som plnu SD kartu vlozil do noveho telefonu konkretne S5 telefon sa znatelne zahrieval a bateria sla badatelne rychlo dole. Ked som kartu sformatoval a bola cista... vsetko bolo v poriadku. Jak tam pribudali fotografie postupne - nevadilo to nicomu. Vnutorna pamet by ale mala byt odost rychlejsia.
Superuser II
Superuser II

@Andrejoxpzobrazí se jen část složek (desítky z tisíců), když jdu do složky, nezobrazí se obsah nebo se po chvíli zobrazí obsah jiné složky. QuickPic nezobrazil vůbec nic. Nevím, jak funguje přesně indexace, možná tím že to mám v zabezpečené složce jsem znemožnil tomu bežet nonstop, v každém případě je s tím tolik práce a přínos relativně malý, že na to kašlu a odteď to beru spíš jako akademické téma. Možná by to dal Note10, který má novější souborový systém

Autoři s nejvíce přijatými like