Podpora

Open search

Jak dostat soubory z PC přímo do Zabezpečené složky?

Superuser I
Superuser I

@Libb tak se budu těšit na tvé poznatky z oblasti Note 10. Osobně si myslím, že samotné omezení bude někde mezi prostředím Samsungu a samotným Androidem, protože myslím, že samotný Google s velkým mnořstvím složek ani souborů nepočítá

Comunity2
Highlighted
Superuser II
Superuser II

@fajnSnekberu, že to je asi extrém

Já do Note10 nejdu, s S10+ jsem spokojený a Note je na mě moc velký (a ten malý je zase krok zpět) a S Pen nevyužiju. Měl jsem Note 8 i Note 9  a vím už, že to pro mě není.

Superuser I
Superuser I

Já si myslím, že to zase takový extrém není. Při práci fotografa, kdy používáš pro práci i telefon, který se chlubí pamětí až 1TB, tak by se mělo počítat i s velkými objemy souborů. 

Comunity2
Explorer

@Libb  ked prezeras tie zlozky v suborovom manazery ci uz od samsungu, alebo inom, vidis tie zlozky vsetky, vcetne obsahu? Alebo maju problem iba galerie?

Superuser II
Superuser II

Total Commander je ukazuje správně včetně náhledů

Explorer
Beriem, ze prezeranie je cez nainstalovanu aplikaciu v mobile. Tak potom je problem v galerii. System je pripraveny aj na takyto pocet priecinkov a suborov.
Superuser II
Superuser II

Částečné vítězství! Zdá se, že QuickPic se i s tím velkým množstvím složek dokáže poprat Sice nemá tak komfortní zobrazení jako Galerie, ale zasto to sviští jako blesk. Tímto tuhle skvělou náhradu galerie opět doporučuju: QuickPic galerie

P.S. Zajímavé je, že ani když zadáte přesný název do vyhledávání, Play to nenajde. Vím, že ta aplikace měla temné obdoví poté, co to koupil Cheetah Mobile, ale právě teď se zdá býti OK.

Autoři s nejvíce přijatými like