Podpora

Open search

ID volaj. a ochrana proti spamu - vypíná se po restartu

Navigator

Resim problem u kolegy na jeho S10, kdy zapne ochranu proti spamu, ale pokud vypne a zapne telefon, tak je ochrana sice  zapla, ale za nejakou dobu (cca 10 min.) se ochrana vypne. Kdyz se zapne znova a telefon se nevypne, tak je zapla funkce uz furt a neblbne to. S kazdym vypnutim ci restartem telefonu funkce takhle zlobi.

Muze nekdo vyzkouset? @jv18@Libb@fajnSnek? Na S9 funkce funguje spravne, takze pripadne reportuji jako vazny nedostatek Pie a S10.

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Explorer

Tohle se mi donedávna také stávalo. Po poslední aktualizaci ASCA již bez problému. S10+ od Vodafonu. 

Superuser I
Superuser I

@WoodMan tak jsem to zkoušel a mám to neustále zapnuté. Ani když telefon vypnu a zapnu, tak po 15 minutách pořad zapnuto. 

Apprentice
Take bez problemu. Mam stale zapnute...
Voyager

@WoodMan také tento problém nemám, doporučuji vymazat data u aplikace telefon, případně z Galaxy Strore nainstalovat nejnovější verzi... Ještě mě napadá, jestli nemůže být problém obnovením ze zálohy, neobnovoval jsi protokol hovorů ze zálohy přes Samsung Cloud ? Mě při přechodu S8 -> S9+ taky díky obnově zálohy protokolů dělal telefon neplechu

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser II
Superuser II

U mě je to OK. To bude dělat něco jiného.

Superuser I
Superuser I

určitě antivir

Navigator

S novou aktualizacai uz funguje spravne. Kdo vi kde byl zakopany pes. Thx

Autoři s nejvíce přijatými like