Podpora

Open search

Hodiny na zamčené obrazovce

VYŘEŠENO
Navigator

Na mém novém Galaxy S10+  nevím proč a jak, nefungují nastavené hodiny na zamčené obrazovce.

Resp. nastavené hodiny včetně oznámení se rozsvítí jen tehdy, když na mobil klepnu, na display.

Nechápu co je to zase za změnu, když na mé předešlé S9+ to fungovalo báječně a svítilo na zamčené obrazovce nepřetržitě v pohodě.

Nepřišel jsem na to, jestli mám něco blbě nastavené, ale všechna nastavení a aplikace jsem přetáhl přes kabel/app smart switch a všechno funguje.

Poradíte někdo? Dotyk na zamčenou obrazovku a rozsvítí se a zhasnou po pár vteřinách.

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser I
Superuser I

Nemůže to být v nastavení AOD stejně jako u NOTE9?Screenshot_20190312-203313_Always On Display.jpg

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Superuser I
Superuser I

Nemůže to být v nastavení AOD stejně jako u NOTE9?Screenshot_20190312-203313_Always On Display.jpg

Navigator
Díky moc, ale kde najdu tuhle část prosím tě?
Nevím co je AOD sorry
Superuser I
Superuser I

nastavení - zamknout displej - Always On Display - režim zobrazení

Superuser I
Superuser I

Jinak pokud něco hledáš v nastavení, zkus použít vyhledávání, funguje to výborně

Screenshot_20190312-204925_Settings.jpg

Screenshot_20190312-204954_Settings Suggestions.jpg

Navigator

šel jsem podle návodu:

- zamknout display - klepnutím zobrazíte

- klikl jsem na režim zobrazení

- a funguje 

Navigator
jen se zeptám, když zadám do vyhledávače.
Příklad: Pozadí a motivy
Zadám: PAM?
Superuser I
Superuser I

To asi ne Ono to AOD je taková vžitá zkratka pro ten Always On Display a nejedná se pouze o počáteční písmena vyhledávané fráze. Do vyhledávání stačí začít psát klíčové slovo a výsledky se hned zobrazují, vyzkoušej a uvidíš.

Autoři s nejvíce přijatými like