Podpora

Open search

Galaxy S10e vs. S10 vs. S10+

Superuser I
Superuser I

@jv18  tak dej vědět zda nebude problém, taky mám dojem že jako hlavní metody ověření u Google Pay byl PIN nebo otisk prstu, obličej nebyl brán jako bezpečná metoda..

Silon cover pro S10 je docela bída... Měl jsem ho rok na S9+ s naprostou spokojeností, ale "nová verze" je tenčí, minimálně kryje zaoblení diisplaye a ani rohy už nejsou tak chráněné jako u starší verze... Hlavně spodí brada není chráněná vůbec, takže zkus hádat, na které části telefonu to mám odřené  Alespon to neodnesl display, to bych si to šel asi hodit

Comunity2
Hotshot

@fajnSnek  tipuju teda zásek na bradě

Explorer

S tema pouzdrama je to peklo..nechci kazit design krasnyho kusu techniky, ale zaroven se fakt bojim padu uz od S8 pouzivam Clear Cover, kde to byla pohoda. Telefon byl malej a uzkej, takze pad hrozil o mnoho min, nez ted u S10+. Tam se bojim fakt hodne

Hotshot

Taky nemám rád obaly a pouzdra, ale na s10 jsem koupil orig. kožený v červené barvě, protože mám rád věci z kůže a navíc v kombinaci černo-červená. Vpodstatě ho mám jen kvůli foťáku, který přečnívá a nějak je mi nepříjemné telefon pokládat na ty čočky, v obalu jsou zapuštěné.

Superuser I
Superuser I

No já obaly beru jako nutné zlo, protože už se přece jen pohybujeme v telefonech o ceně průměrného platu, takže ochrana je na místě... Bohužel je vyroben i z poměrně choulostivých materiálů, a musím říct, že jsme byl nepřijemně zklamán, že ten hliník je poměrně měkký... ale když jsem koukal testy odolnosti, tak sklo pády občas ustálo, ale oděrky na rámu se objevovaly po pádu z malé výšky... 

Takže Vám přeju, ať nemáte takovou smůlu jako já ;-) Je to jen drobná kosmetická vada, ale zkrátka mě štve

Comunity2
Explorer
To chapu, ja taky resim kazdou drobnost, zvlast u noveho pristroje. Vcera sem ho vyndal doma z obalu, vyklouzl mi z ruky a spadnul na Macbooka z cca deseti centimetru na zada. No co ti budu povidat, vydesene sem ho bral do ruky a otacel.. nastesti teda nic, takze sem se zarek ze ho uz z pouzdra nevyndam
Hotshot

Ještě k platbám přes Google Pay, dnes vyzkoušeno při platbě nad 500 použití odemčení telefonu přes obličej a opravdu tohle nestačí, následně si telefon žádá otisk nebo PIN.

Superuser II
Superuser II

To je dost blbé, osobně bych to raději odemčel předem, ať pak nezdržuju.

BTW ta čtečka otisků je fakt docela vidět, když jsi na světle a máš světlé pozadí.

Superuser II
Superuser II

@jv18  tak už i ty jsi šel do pouzdra? Tak to už jsem bez pouzdra asi vyjímka 

Hotshot

@AndroidGuru  no je to tak, ale jak jsem psal, může za to ten vystupující foťák, jinak bych o pouzdru neuvažoval. Pouzdro mám krátce a není vyloučeno, že půjde dolů, určitě mi bude vadit ten prach chytající se na hranách.

Autoři s nejvíce přijatými like