Podpora

Open search

Galaxy S10e vs. S10 vs. S10+

Superuser I
Superuser I

Po různých fórech koluje video s návodem, jak zpřesnit a zrychlit fungování čtečky, ve zkratce se jedná o naskenování obou palců do jednoho otisku. Vyzkoušel jsem a je to lepší, ale možná se jedná o placebo, nebo se prostě víc soustředím

https://www.youtube.com/watch?time_continue=48&v=rWtIW9nBF88

Superuser I
Superuser I

Tohle mně přijde jako nesmysl / placebo. Osobně jsem po několika dnech na úspěšnosti skoro 100% a už bych neměnil. Myslím, že lepší než se snažit to nějak obechcat, je zkusit to používat a zvyknout si. 

A také, jak jsi sám psal, rozpoznání obličeje je tak rychlé, že čtečku používám jen do banky

Superuser I
Superuser I

Nemáš vyzkoušeno, jestli stačí pro platby mobilem nad 500 odemknout obličejem, nebo to chce mít odemčeno otiskem? Teď jsem platil cca 900 a otiskem jsem odemčel napoprvé, ale ten obličej by byl prostě asi jistější. Mně ta čtečka takhle doma funguje 10 z 10 pokusů, ale prostě venku, nebo když potřebuji rychle odemknout, to zákonitě selhává

Superuser I
Superuser I

Podle mě odemčeno jako odemčeno, ale mně platby nad 500 nějak zlobí. Bavíme se o Google Pay nebo nějaké jiné apce?

Superuser I
Superuser I

JJ Google Pay, dřív to právě bylo i někde zmíněno, že obličej se nebere jako plnohodnotné ověření pro platbu nad 500 a je třeba otisk nebo PIN, teď už může být vše jinak. Dnes při platbě nad 500 jsem měl akorát problém, že telefon napsal něco ve stylu, přiložení se nezdařilo a červený vykřičník, ale po chvilce naštěstí naskočila modrá fajfka a ok. Ty máš co za problém s platbama?

Superuser I
Superuser I

Poprvé jsem vyzkoušel PowerShare a dal si nábijet Frontiery položením na telefon. Hodinky měly 28% a po nabíjení, které trvalo 27 minut mají 40%, přičemž z S10ky zmizelo 5%. Telefon mám v originálním koženém krytu a během nabíjení byl vlažný. Tohle je pro mě velice šikovná funkce a s tímhle přiživováním už nebudu muset hodinky nabíjet každou noc. 

Superuser I
Superuser I

Právě že to chce někdy ověření a než pochopím, co přesně, tak raději zaplatím kartou

Řekněme, že se mně nechce u kasy řešit, co je špatně.

Superuser I
Superuser I

A nepoužíváš třeba SmartLock při spojení s hodinkami? Odemčení přes SmartLock totiž Google Pay nebere jako odemčení.

Pathfinder

Mě funguje Google Pay + mBank úplně bez problému. Používám tedy na odemčení hlavně otisk prstu takže nevím zda by fungoval i obličej... Ale s platbou jsem nikdy problém neměl, vím, že jsem četl, že u telefonů jiných značek měl někdo problém z platbami do 500 Kč.

Jinak zážitek z dnešního rána - měl jsem možnost odkzkoušet odolnost S10+... GG6 zafunovalo, hliníkový rámeče odolný příliš není... Měl jsetm telefon nabíječce, zavadil jsem o nabíjecí kabel, a strh telefon z nočního stolku. Při pádu asi rámeček o hranu stolku, a výsledkem je první defekt   12 dní starý telefon...   Takže jsem zahodil Silicon cover, protože kromě toho, že ochrana je minimální a pouzdro je magnetem na nečistoty, tak jsme nasadil méně praktický Protecitve standing cover...

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
Superuser I
Superuser I

@fajnSnek  tak to potěší, ale ten silikon přitom vypadá dost bytelně jako ochrana. Taky mám mBank a nikdy žádný problém, jen bych se rád nespoléhal na otisk, ale měl možnost i obličeje nad 500. Někdy zkusím, až za mnou nebude fronta

Autoři s nejvíce přijatými like