Podpora

Open search

Galaxy S10e vs. S10 vs. S10+

Superuser I
Superuser I

@jv18 Buď rád, že máme rôzne možnosti, ktoré sú všetky dostačujúce oproti iným výrobcom. Navyše máme možnosť rozšíriť pamäť cez microSD.

Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10e
TB (12 GB RAM), 128/512 GB (8 GB RAM)

128/512 GB (8 GB RAM)

256 GB (8 GB RAM) or 128 GB (6 GB RAM)
Superuser I
Superuser I

@pRo_lama  no to víš, že jsem!  A jak píšeš, možnost navíc použít paměťovku je dalším příjemným prvkem.

Superuser I
Superuser I

Teď jsem  někde vyčetl, že Samsung prohlubuje spolupráci se Spotify a v nových modelech počínaje S10 zavádí integraci aplikace, která je předinstalovaná a nabídne 6 měsíců premuim zdarma a měla by být i nějaká spolupráce s Bixby asistentem. Je to pravda?

Superuser I
Superuser I

Tak nádherná černá S10 je doma! Srovnávám s Note 9, také v černé barvě a hned na první pohled je patrné, že černá na S10 je spíše do šeda, taková líbivější. Telefon je lehoučký a nesrovnatelně lépe se drží v ruce, nemá tak úzký boční rámeček a zaoblení zadní strany není tak výrazné. Používání jednou rukou je naprostá hračka a až teď docením vlastnosti nového UI. Nalepená fólie na displeji šla ihned dolů a čtečka prstů funguje naprosto spolehlivě, jen ta rychlost není tak blesková, jak jsem byl zvyklý. První dojmy předčily očekávání, protože Note 9 nasadil laťku hodně vysoko, ale mám jasno, S10 pro mě jasná volba!

Superuser I
Superuser I

No já fólii zatím mám a je to šílené. Doufám, že se to zlepší, protože tohle je utrpení.

Jinak jasný souhlas s ergonomií, já mám teda S10+ a i ten vypadá vedle Note9 jako drobeček

Superuser I
Superuser I

Skenoval jsem palec pravé ruky dvakrát, jednou ve svislé poloze a podruhé pootočený skoro o 90st., prostě v poloze, kdy držím telefon jednou rukou a odemykám. Problém trochu je najít na vypnutém displeji to správné místo, ale asi je to o zvyku. Překvapilo odemykání obličejem, rychlé a funkční i v šeru, tak se to nějak nakombinuje

Superuser I
Superuser I

Jo, mně se to ještě instaluje, přivezl jsem ho před hodinou, visí mi tam i aktualizace firmware, tak uvidím co to provede.

Superuser I
Superuser I

Na S10 se už nevyskytuje ten problém se Samsung klávesnicí v nočním režimu, vše krásně čitelné. Screenshot_20190316-050157_Samsung Internet.jpg

Violin_KA Moderator
Moderator

Opět jsem ten bug hlásil snad 5 minut po příspěvku, takže technický team opět chválím

Superuser I
Superuser I

Pokud by někoho zajímala výdrž modelu S10, tak přikládám screen. Je to po prvním nabití od rozbalení telefonu, mile překvapila. Telefon má svoje mouchy, ale je prostě super!Screenshot_20190316-153911_Settings.jpg

Autoři s nejvíce přijatými like