Podpora

Open search

Galaxy S10e vs. S10 vs. S10+

Voyager

@jv18 Buď rád, že máme rôzne možnosti, ktoré sú všetky dostačujúce oproti iným výrobcom. Navyše máme možnosť rozšíriť pamäť cez microSD.

Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10e
TB (12 GB RAM), 128/512 GB (8 GB RAM)

128/512 GB (8 GB RAM)

256 GB (8 GB RAM) or 128 GB (6 GB RAM)
Hotshot

@pRo_lama  no to víš, že jsem!  A jak píšeš, možnost navíc použít paměťovku je dalším příjemným prvkem.

Hotshot

Teď jsem  někde vyčetl, že Samsung prohlubuje spolupráci se Spotify a v nových modelech počínaje S10 zavádí integraci aplikace, která je předinstalovaná a nabídne 6 měsíců premuim zdarma a měla by být i nějaká spolupráce s Bixby asistentem. Je to pravda?

Hotshot

Tak nádherná černá S10 je doma! Srovnávám s Note 9, také v černé barvě a hned na první pohled je patrné, že černá na S10 je spíše do šeda, taková líbivější. Telefon je lehoučký a nesrovnatelně lépe se drží v ruce, nemá tak úzký boční rámeček a zaoblení zadní strany není tak výrazné. Používání jednou rukou je naprostá hračka a až teď docením vlastnosti nového UI. Nalepená fólie na displeji šla ihned dolů a čtečka prstů funguje naprosto spolehlivě, jen ta rychlost není tak blesková, jak jsem byl zvyklý. První dojmy předčily očekávání, protože Note 9 nasadil laťku hodně vysoko, ale mám jasno, S10 pro mě jasná volba!

Superuser II
Superuser II

No já fólii zatím mám a je to šílené. Doufám, že se to zlepší, protože tohle je utrpení.

Jinak jasný souhlas s ergonomií, já mám teda S10+ a i ten vypadá vedle Note9 jako drobeček

Hotshot

Skenoval jsem palec pravé ruky dvakrát, jednou ve svislé poloze a podruhé pootočený skoro o 90st., prostě v poloze, kdy držím telefon jednou rukou a odemykám. Problém trochu je najít na vypnutém displeji to správné místo, ale asi je to o zvyku. Překvapilo odemykání obličejem, rychlé a funkční i v šeru, tak se to nějak nakombinuje

Superuser II
Superuser II

Jo, mně se to ještě instaluje, přivezl jsem ho před hodinou, visí mi tam i aktualizace firmware, tak uvidím co to provede.

Hotshot

Na S10 se už nevyskytuje ten problém se Samsung klávesnicí v nočním režimu, vše krásně čitelné. Screenshot_20190316-050157_Samsung Internet.jpg

Violin_KA Moderator
Moderator

Opět jsem ten bug hlásil snad 5 minut po příspěvku, takže technický team opět chválím

Hotshot

Pokud by někoho zajímala výdrž modelu S10, tak přikládám screen. Je to po prvním nabití od rozbalení telefonu, mile překvapila. Telefon má svoje mouchy, ale je prostě super!Screenshot_20190316-153911_Settings.jpg

Autoři s nejvíce přijatými like