Podpora

Open search

Galaxy S10e vs. S10 vs. S10+

Superuser I
Superuser I

Zdravím Samsungáči

Tak čo hovoríte na nový Galaxy S10? Ktorá verzia sa Vám najviac páči a prečo?

P.S.: Note 8 je väčší než S10+, čo je super. A hlavne S10+ je ľahší než Note 8. Pre mňa jasná voľba. A čo vy?

65 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 65
Highlighted
Superuser I
Superuser I

Vypadjí všechny skvěle, nejvíc překvapila jejich nízká hmotnost v ruce, hlavně u S10+. Osobně ale zvolím S10, ta se zdá prostě akorát po všech stránkách a asi by mně oválný dualní selfie kamerka uS10+ už dost rušila. 

Superuser II
Superuser II

Jako design (jeden přední foťák) a cena hovoří pro S10, ale baterie pro S10+.  Takže za mě je to nakonec poměrně jasná volba, a to S10+ 512GB ceramic black.

Superuser I
Superuser I

Nebo si můžeš koupit S10 a k tomu tu novou Samsung powerbanku s bezdrátovým nabíjením

Voyager

Z telefonem jsem si měl možnost pohrát během #GalaxyUnpacked akci, ale nepostřehl jsem jednu věc, má telefon náhradu za notifikační diodu ? Na nějákém videu jsem viděl, kdy se při spuštění fotoaparátu zobrazila animace kolem čočky předního fotoaparátu. Jsem zvědav zda to bude fungovat jako náhrada LED, vím, že můžu používat AOD, ale někdy mi jednoduše vyhovuje pouze notifikační dioda. Nevíte někdo ?

Galaxy S10+ 128 GB + Galaxy Watch 46mm
Superuser I
Superuser I

Áno, presne ako píšeš. LED bude nahradená "kruhom" okolo prednej kamery.

Superuser I
Superuser I

Tak to bude ekeftní podívaná.

Superuser I
Superuser I

V prvotních únicích se psalo, že S10 s úložištěm 128GB, bude mít jen 6GB RAM, ale teď nabývám dojmu, že 8GB u nás bude mít jak varianta se 128, tak i s 512GB.  To bych potom určitě volil levnější variantu, RAM se hodit může, ale z úložiště ukrojím max. 20GB, takže bych při nákupu ušetřil

Superuser II
Superuser II

Ale 1TB verze bude mít 12GB RAM!!!

Superuser I
Superuser I

To bych musel ten prostor dál pronajímat

Autoři s nejvíce přijatými like