Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy S10+ - problém se synchronizací Exchange kontaktů v BMW iDrive

(Téma vytvořeno: 13-04-2019 02:07 PM)
503 Zobrazení
stanclfilip
Explorer
Možnosti

Dobrý den,

 

mám Galaxy S10+, na kontakty využívám firemní Exchange. V telefonu vše funguje bez problémů jako v předchozích zařízeních -> LG V30 a Huawei Mate 10 Pro.

 

Problém nastává ve chvíli, kdy chci používat telefon spárovaný s BMW iDrive preš Bluetooth. Kontakty se mi sice ukáží v telefonním seznamu v automobilu a vidím i protokol s historií toho, kdo mi volal, se jmény kontaktů, ale jakmile dám někoho vytočit nebo mi někdo zavolá nástává problém...

U volajácího nebo vytáčeného vidím pouze telefonní číslo, i když mám dotyčného uloženého v kontaktech a na displeji telefonu ho normálně vidím i se jménem. Navíc po ukončení hovoru zmízi i jména z protokolu a zůstanou tam jen telefonní čísla. 

 

Software iDrive v automobilu z roku 2017 je aktuální a software v telefonu také. Opravdu jsem nepředpokládál, že u telefonu za tuto cenu nastane takovýto problém. Reálně uvažuji o vrácení S10+ prodejci, protože se neumí ani připojit k autu, kde 4 a 2 roky stará konkurenční zařízení bez problémů fungují. 

 

Dokonce jsem zkoušel i cesty, kterým jsem se chtěl vyhnout a to přetažení kontaktů do telefonu nebo na Gmail, ale ani tak se problém nevyřešil. 

 

K iDrive jsem připojoval i Galaxy S10 s kontakty na Gmailu a vše fungovalo bez problémů.

 

Předem díky za nějaký rychlý feedback.

 

 

  

0 Like
5 Odpovědi
stanclfilip
Explorer
Možnosti

Koukám, že nejsem jediný, co má se správným spárováním problém....

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S10e-S10-S10/Bluetooth-pairing/td-p/979330/page/2?collaps...

0 Like
stanclfilip
Explorer
Možnosti

Může mi někdo ze Samsungu odepsat nebo máte službu Samsung Community jen na okrasu?

jv18
Big Cheese
Možnosti

Tohle není vyloženě tech. podpora, ikdyž dotazy s problémy se k ní dostanou. Pokud se tu nenajde uživatel se stejným problémem, příp. s řešením, je nejrychlejší kontaktovat podporu přes WhatsApp. 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

@vvllaaddaa?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

 

Zdravím @stanclfilip ,

 

problém s Bluetooth už byl nahlášený dříve, resp. ví se o něm, mělo by dojít k nápravě v další aktualizaci. Zatím nemám žádné další konkrétní informace. Teď to záleží na tech. teamu, jak si s tím poradí a zároveň to vykomunikují i s BMW.

 

Nicméně tenhle konkrétní problém se nejeví u každé S10+, takže můžeš zatím vyzkoušet následující nastavení, zda pomůžou:

 

V nastavení Aplikací -> tři tečky -> speciální přístup -> opt. využítí baterie -> zobrazit vše -> vypnout optimalizaci pro všechny protokoly Bluetooth, které najdeš.

 

Poté ještě zkusit přepnout AVRCP ve vývojářských možnostech. Nejprve zpřístupnit vývojářský režim - Nastavení -> Informace o telefonu -> Informace o software -> 7x klepnout na čislo sestavení.

Tím se zpřístupní vývojářské možnosti  v Nastavení telefonu, úplně dole. Zde je Bluetooth AVRCP verze a přepnout na 1.5 nebo 1.6 (vyzkoušet obojí).

 

Dej vědět, jak to dopadlo.  :winking-face:

 

0 Like