Wsparcie

Open search

Galaxy S10 - poznaj nową generację!

Highlighted
KrzysiekK Moderator
Moderator

Unpacked-2019-Sketch_main_12.jpg

Cześć Forumowicze!

Za nami długo wyczekiwane wydarzenie. Prezentacja najnowszego wcielenia serii S.

Nowe telefony prezentują się świetnie i wprowadzają szereg nowości do rodziny Galaxy.

GalaxyS10_All_KV1.jpg

Pierwsza, rzucająca się w oczy zmiana, to oddanie do dyspozycji użytkownika jeszcze większej powierzchni ekranu dzięki nowemu sposobowi osadzenia przedniej kamery.

Od teraz obiektyw jest wtopiony w tafle wyświetlacze.

Rozwiązanie raz zobaczone na żywo, nie pozwala o sobie zapomnieć.

Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, całkowicie zmieniające komfort użytkowania telefonu.

GalaxyS10_Fingerprint-scanner.gifFani serii S od razu zauważą inną lokalizację czytnika linii papilarnych. Nowe rozwiązanie zdecydowanie wywołuje efekt WOW.

W modelach S10 oraz S10+ znajdziemy go pod ekranem.

W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań mamy do czynienia z sensorem ultrasonicznym. Charakteryzuje się on większym bezpieczeństwem i szybkością działania.

Model S10e posiada czytnik pojemnościowy, osadzony w przycisku włączania telefonu.

cam.png

Kolejne zmiany znajdziemy w tylnej części Galaxy S10.

W modelach S10 oraz S10+ możemy teraz korzystać z połączenia 3 obiektywów.

W nasze ręce trafia następujący zestaw

- Teleobiektyw: 12 MP PDAF, F2,4, OIS

- Obiektyw szerokokątny: 12 MP Dual Pixel AF, F1,5 / F2,4, OIS

- Obiektyw ultraszerokokątny: 16 MP FF, F2,2

Takie połączenie daje nam gwarancje najlepszej jakości zdjęć w każdych warunkach.

GalaxyS10_D2D_phone.gif

To nie koniec nowości. Od teraz możemy wykorzystać nasz smartfon do ładowania innych urządzeń.

Jest to idealne rozwiązanie w połączeniu z bezprzewodowymi słuchawkami Galaxy Buds lub zegarkiem.

Dzięki zwiększonej pojemności baterii, sięgającej aż 4100 mAh możemy być pewni, że zarówno telefon, jak i akcesoria zawsze będą czekać w gotowości.

Ciekaw jestem Waszych opinii na temat Galaxy S10.  Co myślicie o przedtstawionych nowościach? Jakie rozwiązania budzą największe emocje?

Temat jest Wasz. Zapraszam do dyskusji!

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
52 ODPOW. 52
Explorer

Już zamówiłem 😀 czekać teraz na dzień kobiet 

Explorer
Jak ci roku. Tylko do s9+ Nie chcieli dać gratisu. Szkoda ze s10+ ma z przodu 2 kamery już bym wolał bez kamer ale co zrobić. Kupiony
Big Cheese

@KrzysiekK  napisał(a):

Ciekaw jestem Waszych opinii na temat Galaxy S10.  Co myślicie o przedtstawionych nowościach? Jakie rozwiązania budzą największe emocje?

Temat jest Wasz. Zapraszam do dyskusji!

Na plus na pewno jest:

-Gorilla Glass 6,

-Zoptymalizowana wersja Adobe Premiere Rush,

-Nagrywanie i odtwarzanie wideo w HDR 10+,

-Wersja z 1TB pamięci,

-Czytnik linni w ekranie,

-NPU,

-Aparaty (szerokokątny obiektyw, ulepszony tryb panoramy, nowe efekty Live Focus itd.)

Na minus:

-Brak diody powiadomień LED,

-W dalszym ciągu nie ulepszono Fast Charge,

-Przycisk home z tego co czytałem nie będzie już reagować na siłę z jaką go naciskamy

Gdzieś jeszcze wyczytałem, że S10 ponoć ma szybciej ładować się bezprzewodowo, ale nie wiem czy to do końca jest prawda.

Hotshot

Ogólnie smartfony prezentują się bardzo dobrze nawet z tym  wycięciem w ekanie - nowy wygląd robi duże pozytywne wrażenie.

Potężne podzespoły czyli w przypadku wersji najdroższej: 12 GB RAM i 1,5 TB pamięci (karta pamięci). 

W przypadku Galaxy S10 + bardzo ciekawą nowością będzie na pewno nowy ultradzwiękowy skaner wbudowany w wyświetlacz, jestem ciekaw jaka będzie jego szybkość działania oraz czy będzie dawał radę przy założonym szkle ochronnym.

Również ładowanie zrotne zapowiada się interesująco, gdzie będzie można podładować sobie np. zegarek czy słuchawki przykładając do telefonu. 

Najbardziej interesuje mnie aparat gdyż bardzo lubię robić zdjęcia smartfonem, a tu widzę że zmiany również są:

trzy aparaty z szerokokątnym obiektywem, teleobiektywem oraz ultraszerokokątny

Zobaczymy jak będą wypadać zdjęcia nocne, w poprzedniku zdjęcia były na wysokim poziomie a tujaj jest nowy tryb nocny, który działa w dwoch różnych opcjach.

@kamil40013  rzeczywiście brak diody  na minus.

Legend

Też można poczytać na tej stronie https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-s10/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

Telefony prezentują się fantastycznie! Trochę obawiałem się wycięć na przednie aparaty, ale już jestem spokojny. Co innego oglądać zdjęcia i filmy w internecie a co innego wziąć do ręki i sprawdzić samemu  Moim zdaniem wycięcia zupełnie nie będą przeszkadzać w trakcie normalnego użytkowania. Ogromny plus za wbudowany w wyświetlacz czytnik linii papilarnych, który działa szybko i sprawnie. Ładowanie bezprzewodowe innych urządzeń to również ciekawe i przydatne rozwiązanie. Kolejny plus to nowe możliwości fotograficzne. Jakość wykonania oraz wygląd oceniam wzorowo do czego zresztą Samsung zdążył nas już przyzwyczaić w poprzednich modelach. Na uwagę zasługuje również nowa kolorystyka urządzeń. Uważam, że nowe modele S10 będą się cieszyć ogromną popularnością.

PSX_20190222_094207.jpgGalaxy S10e oraz S10+ podczas Galaxy Unpacked 2019

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Superuser I
Superuser I

@MasterNipołomic, taką pojemność można osiągnąć po włożeniu karty microSD 512 GB 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Hotshot

@MasterNipołomic  Jasne że nie ma takiego.  

@nismo  Zgadza się 

Autorzy z największą liczbą like