Podpora

Open search

Galaxy S10+ aktualizace

Highlighted
VYŘEŠENO
Apprentice

Zdravím, před týdnem jsem si pořídil první Samsung a nemůžu si ho vynachválit .. jenom se mi snad ještě nikdy nestalo, že by mobil po vybalení z krabice nedostal aspoň nějakou systémovou aktualizaci. Proto mě zajímá, je tahle aktuální? XXU1ASD5

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser II
Superuser II

Tak to není zádrhel, ale naopak super, mít tak nový stroj, ne?

Takže asi všechno v pořádku.

10 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 10
Explorer

Ano, je poslední. Postupně se šíří ASE6 https://www.sammobile.com/2019/05/30/bug-fixing-galaxy-s10-update-now-available-in-more-countries/
která opravuje problémy se zamrzaním aplikací 3 stran ASE5, která původně vyšla pro několik distribucí.

Apprentice
Superuser II
Superuser II

EDIT: sorry zaměnil jsem D5 a E5. Ale to o použitém telefonu platí.

Heh to je dost divné. Aktuální je, ale divné je, že ji měl a hlavně, ona nevyšla pro ČR. Má to být nový mobil a oficiání česká distribuce? Protože mně to připadá, že ti někdo dal buď použitý a určitě ne českou distribuci.

Zkus si nainstalovat aplikaci Phone Info a mrkni, co máš na záložce CSC CODE (tohle už asi nebude nutné)

Screenshot_20190531-064445.jpg

Apprentice

Kupoval jsem u zeleného mimozemšťana a přišel zapečetěný, tak by neměl být použitý a je to i česká distribuce. No nevadí,  každopádně díky za odpovědi, jenom jsem se chtěl ujistit, jestli nejsem o update pozadu

Superuser II
Superuser II

Tak to celkem zírám, zajímal by mě datum výroby toho telefonu.

Apprentice
A to zjistím kde?
Superuser II
Superuser II

V již zmíněném PhoneInfo, hned první záložka

Screenshot_20190603-062823.jpg

Apprentice
Ejhle .. 25.4.2019, tak v tom bude asi ten zádrhel 😀
Superuser II
Superuser II

Tak to není zádrhel, ale naopak super, mít tak nový stroj, ne?

Takže asi všechno v pořádku.

Autoři s nejvíce přijatými like