Podpora

Open search

Galaxy Buds

Navigator

Tak dnes potvrzena Samsungem kompletní úspěšná registrace nové S10+ a sluchátka už na mne čekají ve skladě.

17 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 17
Navigator

Mohl by mi zde někdo vysvětlit jaké tagy u příspěvků mám zadávat?

Když dám správný tag, tak ho to stejně nevezme, že neexistuje atd. A nabízí mi to nesmysly. To mám dát jako ke sluchatkum Buds tag obrazovka? 🙄

Superuser I
Superuser I

@Violin_KA  mohl bys přidat tagy, aby se i dalších 4199 lidí mohlo pochlubit ve vlastním vlákně, že na ně čekají sluchátka?

Violin_KA Moderator
Moderator

Zdravím Richarde,

děkuji za upozornění Přidal jsem tag příslušenství. Pokud by vás napadly nějaké další tagy, určitě napište a já je přidám

A nezapomeň se pochválit se zkušenostmi, jakmile ti Galaxy Buds dorazí a patřičně je otestuješ

Navigator
:-)))
Pathfinder

Už aby to bylo, snad to nebude trvat těch 35 dní

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
Superuser I
Superuser I

Dřív než 22.března to být stejně nemůže, takže podle mě budou chodit první týden v dubnu, to jsem vyvěštil z křišťálové koule

First Poster

A co přesně ti přišlo za mail skrz ta sluchátka? Mě zatím jen potvrzení fotografie s IMEI a potvrzení faktury a od té doby nic.

Navigator

Dobrý den,  XXXXXX XXXXXXXX registrace Vašeho výrobku proběhla úspěšně.  Typ výrobku: Galaxy S10+ 128 GB - zelená  IMEI: XXXXXXXXXXXX  V rámci kampaně získáváte bonus - bezdrátová sluchátka Galaxy Buds v hodnotě 3999 Kč.  Bonus Vám bude zaslán dle pravidel a to do 35 pracovních dní od finálního schválení registrace.  Pokud můžeme s čímkoli pomoci, neváhejte nás kontaktovat na info@samsung-bonus.eu nebo na telefonním čísle +420 702 193 570, v pracovní dny od 8 do 16 hodin. Při komunikaci prosím vždy uvádějte telefonní číslo +420xxxxxxxxx, pod kterým jste se zaregistroval/a.  Děkujeme za spolupráci,  Váš Samsung-bonus

Highlighted
Navigator

Autoři s nejvíce přijatými like