Podpora

Open search

Galaxy Buds

Explorer

Tak dnes potvrzena Samsungem kompletní úspěšná registrace nové S10+ a sluchátka už na mne čekají ve skladě.

10 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 10
Explorer

Mohl by mi zde někdo vysvětlit jaké tagy u příspěvků mám zadávat?

Když dám správný tag, tak ho to stejně nevezme, že neexistuje atd. A nabízí mi to nesmysly. To mám dát jako ke sluchatkum Buds tag obrazovka? 🙄

Superuser I
Superuser I

@RomaniuS  mohl bys přidat tagy, aby se i dalších 4199 lidí mohlo pochlubit ve vlastním vlákně, že na ně čekají sluchátka?

RomaniuS Moderator
Moderator

Zdravím Richarde,

děkuji za upozornění Přidal jsem tag příslušenství. Pokud by vás napadly nějaké další tagy, určitě napište a já je přidám

A nezapomeň se pochválit se zkušenostmi, jakmile ti Galaxy Buds dorazí a patřičně je otestuješ

Explorer
:-)))
Pathfinder

Už aby to bylo, snad to nebude trvat těch 35 dní

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
Superuser I
Superuser I

Dřív než 22.března to být stejně nemůže, takže podle mě budou chodit první týden v dubnu, to jsem vyvěštil z křišťálové koule

Highlighted
First Poster

A co přesně ti přišlo za mail skrz ta sluchátka? Mě zatím jen potvrzení fotografie s IMEI a potvrzení faktury a od té doby nic.

Explorer

Dobrý den,  XXXXXX XXXXXXXX registrace Vašeho výrobku proběhla úspěšně.  Typ výrobku: Galaxy S10+ 128 GB - zelená  IMEI: XXXXXXXXXXXX  V rámci kampaně získáváte bonus - bezdrátová sluchátka Galaxy Buds v hodnotě 3999 Kč.  Bonus Vám bude zaslán dle pravidel a to do 35 pracovních dní od finálního schválení registrace.  Pokud můžeme s čímkoli pomoci, neváhejte nás kontaktovat na info@samsung-bonus.eu nebo na telefonním čísle +420 702 193 570, v pracovní dny od 8 do 16 hodin. Při komunikaci prosím vždy uvádějte telefonní číslo +420xxxxxxxxx, pod kterým jste se zaregistroval/a.  Děkujeme za spolupráci,  Váš Samsung-bonus

Explorer

Autoři s nejvíce přijatými like