Podpora

Open search

GALAXY UNPACKED 2019 - Získejte volňásek a buďte u toho s námi!

New Member

Jo, Galaxy S10 to bude skvělé.

1. Infinity O-displej

2. Bílá, červená

3. Tvrzené 3D sklo

4. Článek o Režimu Pro v prostředí fotoaparátu. Člověk se rád něco nového naučí v dobách MT

5. Noční režim, ovládání prostředí pro jednu ruku, zaoblené prostředí vypadá lépe

Navigator

Kdybych nebyl z takové dálky a nemusel jet celou noc zpět, hned bych po tom skočil  Zároveň nechápu, proč hlásí tak málo lidí. Co lepšího se děje ve středu v Praze večer?

Apprentice

Přesně... Já po tom skočil tedy hned a ze Šumavy si rád udělám výlet!

Apprentice

Přesně, já pojedu z Plzně a krásně mám večer spoj zpět, tohle si člověk nemůže nechat ujít.

Apprentice

Buď budu představení Samsung Galaxy s10 sledovat společně se Světem Androida, nebo pokud vyjde lístek, rád se zastavím a poznám pár zajímavých lidí.

1. Která vlastnost či funkce by v novém Galaxy určitě neměla chybět? - průstřel v displeji
  2. Jakou barvu u nového Galaxy byste preferovali? - jakoukoliv exotiku
  3. Používáte ochrannou fólii, případně tvrzené sklo? - ne, vadí mi
  4. Který článek z našeho Community Blogu se Vám líbí nejvíce? - "Jedu s Community na Unpacked S10"
  5. Napište jednu funkci telefonu, která přibyla v Android 9 Pie a v Android 8 Oreo ji nenajdete? - Digital Wellbeing

Navigator

Nevidím jediný důvod na něco jezdit když už o S10 dávno všechno víme .)

Hotshot

Tam vůbec nejde jen o sdělení tech. specifikací, ale o tu úžasnou atmosféru v kolektivu příznivců značky.

Apprentice
A v neposlední řadě budou ihned živé kusy k osazení vyzkoušení a prohlédnutí... To nás fandy táhne... Specifikace a render není vše
Apprentice

Atmoška bude určitě fajn a je to něco co dělá z techto akci fajn výlet.

Co se týče živých kusů, jste si 100% jistý, že tam toho 20.2 už budou k osahání a vyzkoušení, jakmile padne opona v US?

Highlighted
Apprentice
Jsem... Čtu pozorně a vím kam a proč chci..

"Po představení bude k dispozici hned několik kusů nové vlajkové lodi. Můžete být tedy mezi prvními, kteří si telefon osahají a vyzkouší nové funkce "
Autoři s nejvíce přijatými like