Podpora

Open search

GALAXY UNPACKED 2019 - Získejte volňásek a buďte u toho s námi!

New Member

Jo, Galaxy S10 to bude skvělé.

1. Infinity O-displej

2. Bílá, červená

3. Tvrzené 3D sklo

4. Článek o Režimu Pro v prostředí fotoaparátu. Člověk se rád něco nového naučí v dobách MT

5. Noční režim, ovládání prostředí pro jednu ruku, zaoblené prostředí vypadá lépe

Navigator

Kdybych nebyl z takové dálky a nemusel jet celou noc zpět, hned bych po tom skočil  Zároveň nechápu, proč hlásí tak málo lidí. Co lepšího se děje ve středu v Praze večer?

Apprentice

Přesně... Já po tom skočil tedy hned a ze Šumavy si rád udělám výlet!

Apprentice

Přesně, já pojedu z Plzně a krásně mám večer spoj zpět, tohle si člověk nemůže nechat ujít.

Highlighted
Apprentice

Buď budu představení Samsung Galaxy s10 sledovat společně se Světem Androida, nebo pokud vyjde lístek, rád se zastavím a poznám pár zajímavých lidí.

1. Která vlastnost či funkce by v novém Galaxy určitě neměla chybět? - průstřel v displeji
  2. Jakou barvu u nového Galaxy byste preferovali? - jakoukoliv exotiku
  3. Používáte ochrannou fólii, případně tvrzené sklo? - ne, vadí mi
  4. Který článek z našeho Community Blogu se Vám líbí nejvíce? - "Jedu s Community na Unpacked S10"
  5. Napište jednu funkci telefonu, která přibyla v Android 9 Pie a v Android 8 Oreo ji nenajdete? - Digital Wellbeing

Navigator

Nevidím jediný důvod na něco jezdit když už o S10 dávno všechno víme .)

Hotshot

Tam vůbec nejde jen o sdělení tech. specifikací, ale o tu úžasnou atmosféru v kolektivu příznivců značky.

Apprentice
A v neposlední řadě budou ihned živé kusy k osazení vyzkoušení a prohlédnutí... To nás fandy táhne... Specifikace a render není vše
Apprentice

Atmoška bude určitě fajn a je to něco co dělá z techto akci fajn výlet.

Co se týče živých kusů, jste si 100% jistý, že tam toho 20.2 už budou k osahání a vyzkoušení, jakmile padne opona v US?

Apprentice
Jsem... Čtu pozorně a vím kam a proč chci..

"Po představení bude k dispozici hned několik kusů nové vlajkové lodi. Můžete být tedy mezi prvními, kteří si telefon osahají a vyzkouší nové funkce "
Autoři s nejvíce přijatými like