Podpora

Open search

GALAXY UNPACKED 2019 - Získejte volňásek a buďte u toho s námi!

Highlighted
Violin_KA Moderator
Moderator

Vítám všechny členy i návštěvníky Samsung Community

Jak už jistě víte, společnost Samsung Electronics již zanedlouho představí svou další vlajkovou loď z řady Samsung Galaxy.  Pokud patříte mezi nadšence a pravidelně sledujete všechny představení, mám pro Vás nabídku, která se neodmítá!

GALAXY UNPACKED

20. února 2019 | 20:00 hodin | Praha

unpacked2019.jpg

Pro členy Community jsme připravili 10 volných míst na představení Galaxy Unpacked, které se bude konat ve středu 20. února v Praze ve 20:00 hodin. A jelikož je pozvánka zároveň 1+1, svou drahou polovičku či známé můžete vzít s sebou!

Získejte tuhle jedinečnou šanci zažít skvělou atmosféru i jinak než z pohodlí domova Stačí pouze odpovědět do komentářů na následující otázky. Prvním deseti z Vás poté odešlu pozvánku do zpráv

1. Která vlastnost či funkce by v novém Galaxy určitě neměla chybět?
  2. Jakou barvu u nového Galaxy byste preferovali?
  3. Používáte ochrannou fólii, případně tvrzené sklo?
  4. Který článek z našeho Community Blogu se Vám líbí nejvíce?
  5. Napište jednu funkci telefonu, která přibyla v Android 9 Pie a v Android 8 Oreo ji nenajdete?

Stále váháte?

Po představení bude k dispozici hned několik kusů nové vlajkové lodi. Můžete být tedy mezi prvními, kteří si telefon osahají a vyzkouší nové funkce   Zároveň zde budou naši master školitelé, kteří Vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy. Samozřejmě i pro všechny gurmány bude přichystáno něco na zub   Své dojmy můžete pak rovnou sdílet se svými přáteli se zcela novým rozměrem #GalaxyUnpacked

Jak probíhalo představení Samsung Galaxy Note9 si můžete přečíst ZDE.

Těším se na Vaše odpovědi

A na závěr si pojďme připomenout, jak se náš Galaxy neustále vyvýjí

27 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 27
Apprentice

To bych bral, ani nevim ze neco takoveho Samsung porada. Snad to vyjde

1. Infinity-o displej
  2. Bilou
  3. Pouzivam Dome glass z Amazonu a nemuzu si stezovat
  4. Nejvice zkusenosti mi dal clanek o online ulozistich, takze urcite ten
  5. Nocni rezim
Explorer
  1. Čtečka otisku prstů v displeji.
  2. Pokud bude k dispozici, tak určitě modrou.
  3. Preferuji spíše použití ochranné fólie.
  4. Nejvíce mně zaujal článek s názvem: Lze se opravdu dnes obejít bez rootu? Určitě ano.
  5. Ovládání telefonu pomocí nových gest.
First Poster

Která vlastnost či funkce by v novém Galaxy určitě neměla chybět?

+Čtečka otisků prstů v displeji. Není nic otravnějšího, než se snažit odblokovat telefon za jízdy v autě... Čtečka tváře, nebo duhovky moc nefunguje a člověk musí zadávat ručně PIN. :-(
Jakou barvu u nového Galaxy byste preferovali?

+světle modrou
Používáte ochrannou fólii, případně tvrzené sklo?

+Ne, ale obal ano. 
Který článek z našeho Community Blogu se Vám líbí nejvíce?

+https://eu.community.samsung.com/t5/Community-Blog/Fot%C3%ADme-mobilem-1-Ostrost/ba-p/836238

Napište jednu funkci telefonu, která přibyla v Android 9 Pie a v Android 8 Oreo ji nenajdete?

+Nový budík a změna vypnutí budíku, prostě to vypadá jinak... Nová klávesnice, ale u mne neuspěla... Vyhledávání mi přijde rychlejší a i když mám oblasti vyhledávání stejné, tak mi přijde, že toho vyhledává více...

Pathfinder

Odzkoušet si S10  hned v den představení je věc, která se snad neodmítá

1. Rozhodně rychlé a bezpečné odemykání telefonu - po updatu na S9+ jsem si oblíbil funkci Probudit zvednutím. Telefon člověk odemyká několikrát denně, a čím rychleji a pohodlněji to je, tím je to lepší

2. Barvu rozhodně nějákou  nekonvenční. Hodně se mi líbí modrý gradient u A9, tak doufám, že gradientní barvy budou na výběr i u S10

3. Od dob S7edge preferuji spíše fólie, které na zahnutém displeji lépe drží. Ale kdyby bylo kvalitní tvrzené sklo přímo od Samsnungu, tak bych ho vzal, originální folie je kvalitní.

4. Článek o využívání Pro režimu. Tenhle režim jsem spíše obcházel, ale článek mě inspiroval a začal jsem si s nastavením fotoaparátu trochu hrát. 

5. Nahrazení Navigačních tlačítek gesty (u S9+) je super pecka

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
First Poster

1. Citacka odtlackov v displeji. Je to lepsie ako vzadu ako ma s8 ktoru mam.

2. Urcite bude cierny klasika neexperimentujem s farbamy.

3. Na S6 som mal este sklo ale jak som presiel na S8 tak folia nakolko sklo udajne nedrzi dobre na zakrivenych displejoch. Nemam to odskusane.

4. Seria clankov o foteni mobilom.

5. Ovladanie gestami.

Apprentice

1. display, na který se už dlouho rád dívám, jen by mohl být opět o něco světlejší.
2. černá
3. nepoužívám, mobil je sám o sobě velmi odolný
4. Něco málo o foťácích https://eu.community.samsung.com/t5/Community-Blog/N%C4%9Bco-m%C3%A1lo-o-fo%C5%A5%C3%A1c%C3%ADch/ba-...
5. ovládání gesty

Apprentice

Na "živo" se vzorky to prostě chceš... Byla by to pocta mít v den představení novou S10 v ruce

1 čtečka otisků v displeji

2 modrá je dobrá v jakémkoli Samsung odstínů vždy TOP

3 vżdy něčím displej chranim, na S8 jsem měl folii, nyní mám na Note 9 sklo

4 celá série článků fotíme mobilem

5 nová gesta potažení od spodní hrany

First Poster

Výlet za Samsungem? K nezaplacení.
1. Čtečka otisku prstů v displeji.
2. Určitě bílá.
3. Používám 3D tvrzené sklo BlueStar
4. Dost jsem se pověnoval článku  o funkcích pera S Pen o kterých jsem ani nevěděl.
5. Probuzení telefonu zvednutím z klidového stavu.

First Poster

1 čtečka otisků v displeji by memusela chybět

2 Uvítal bych tmavě zelenou barvu u vajkové řady S a Note.

3 Vlastním Note 9 a na displeji mám ochranou
4 články o focení mobilem, dost mě to zaučilo a rozšířilo přehled

5 nová gesta potažení od spodní hrany
Autoři s nejvíce přijatými like