Wsparcie

Open search

Ekran barwa

Highlighted
First Poster

Witam Waa.

Mam pytanie czy tez tak macie.oocje wyswietlacza srednia jasnosc 

Jak patrze na wprost jest ekran bialy a jak rusAn teledonem pod roznymi kontami jest jakby mniej lub bardziej rozowy ekran.Samsung s10+

11 ODPOW. 11
Big Cheese

Cześć. Pytanie czy masz założoną jakąś folię albo szkło na ekranie?

First Poster

Tylko ta orginalna folie co w fabryce naklada samsung

Big Cheese

@Mati20192019  Możliwe że taki efekt występuje przez folie, wszystko zależy w jakim stopniu jest widoczny ten róz.

First Poster

Ale tez mam taka folie a w samsung s10 i roz jest.miejszy

Big Cheese

@Mati20192019  No to chyba pozostaje udać się do serwisu aby zostało zdiagnozowane czy z ekranem jest coś nie tak czy wszystko w porządku. Normalnie nie powinien być widoczny róż. Lista serwisów poniżej:

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Superuser I
Superuser I

@Mati20192019, kolor i intensywność wyświetlacza może się zmieniać w momencie kiedy patrzymy na niego pod różnymi kątami. Dzieje się tak ze względu na technologię wyświetlacza SuperAMOLED, powłokę oleofobową, powłokę antyrefleksyjną oraz ze względu na szkło Gorilla Glass. Jeżeli wyświetlacz posiada prawidłowe kolory podczas patrzenia na wprost to moim zdaniem wszystko jest w porządku z wyświetlaczem w Twoim telefonie.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

First Poster

No niby tak..ale.mi chodzilo o to czy ktos z Was ma podobnie

Jaki to komfort z tym pisaniem..malo kto trzyma piszac telefon pod katem prostym wzgledem.oczy wzroku....

Superuser I
Superuser I

@Mati20192019, obecnie korzystam z telefonu Note10+ więc ciężko odnieść mi się do modelu S10+. W moim egzemplarzu nie widzę różowej poświaty, ale należy pamiętać, że mogą występować różnice pomiędzy różnymi modelami telefonów. Poczekaj na odpowiedzi innych posiadaczy modeli S10+.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

First Poster

Witam.Ja wlasnie dzis kurierem odeslalem telefon korzystajac z 14.dniowego prawa.zwrotu.Jak zwrocą mi pieniądze.zamówie kolejny egzemplarz albo samsunga nota 10+..Żona moja rano zobaczyla ekran na moim s10 i s10+ i odrazu powiedziala ze widac roz.

Autorzy z największą liczbą like