Podpora

Open search

EdgeLighting+ - nahrada notifikacni LED

Highlighted
Pathfinder

Tak se zdá, že Samsung přece jen zapracoval na SW řešení pro nahrazení LED diody. Dnes vyšla aktualizace aplikace EdgeLighting+, ktera je součástí Samsunh Good Lock, která neni v ČR ofiko dostupná.. Apku muzete stáhnout a otestovat na sammobile Aktuálně testuji

https://www.sammobile.com/2019/04/15/good-lock-galaxy-s10-notification-led-alternative

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
4 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 4
Apprentice
Me to moc nefunguje. U WhatsApp musim mit prioritni oznameni, aby se to zobrazilo a to nechci, protoze se pak zobrazi i text zpravy na displeji...
Pri hovorech to take nevidim. Uz jsem nezkoumal, proc... pouzivam nativni aplikaci telefon...
Pathfinder

Tak u mě to nefunguje vůbec, při zapnutém dispaly obcas, při zhasnutém vůbec... škoda...

Galaxy S1 - > S2 -> S3 -> Note 4 -> S7 edge -> S8 -> S9+ 256 GB
Apprentice

U mě to samé. Osvětlení okraje mám pořád zapnuto, ale ještě jsem ho neviděl ani jednou. Navíc pokud ten efekt trvá jenom chvíli a už se neopakuje, je to spíš na parádu, než aby to mělo nějaký smysl.

Explorer

Mě to osvětlení okraje i s těma novýma fičurana včetně osvětlení okolo kamery funguje normálně při rozsvíceném i vyplém zamknutém  displeji. Bohužel i když nastavím maximální délku efektu  tak je to vždy na pár vteřin po obdržení notifikace. 😀

Autoři s nejvíce přijatými like