Wsparcie

Open search

Czy to dobry wybór etui s10e

ROZWIĄZANE
Navigator

Dzis kupiłem spigena do s10e kto ma i kto uzywa i czy jest dobre. Czy dokonałem dobrego zakupu. Dałem 69 zł a w innych sklepach chcieli 89 lub 100 zl . I z góry przepraszam jezeli juz był temat ale w lupie nic takiego nie znalazłem.20190810_104601.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Arek30, etui typu Rugged Armor jest bardziej wytrzymałe a tym samym lepiej zabezpieczy telefon przed upadkiem. Zachęcam również do przejrzenia oryginalnych etui firmy Samsung. Są dobrze wykonane i mogą posiadać dodatkowe funkcje jak np. LED View Cover czy Clear View Cover.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
9 ODPOW. 9
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Arek30 

Etui to zawsze kwestia osobistych odczuć i gustów.

Być może ktoś z użytkowników testował przedstawiony przez Ciebie model i będzie mógł się wypowiedzieć.

Polecam zapoznać się również z rodziną dedykowanych akcesoriów.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Big Cheese

@Arek30, Moim zdaniem, to dobry wybór. Etui na pewno dobrze ochroni telefon w razie upadku. Jego minusem jest natomiast to, że zakrywa plecki, przez co nie widać koloru telefonu, jeżeli masz inny niż czarny. Po czasie trochę matowieje.

Polecam także zajrzeć do tego tematu.

Cover, case, szkło, czy folia - jaką ochronę stosujecie?

Navigator

To kupie nowy. I mi nie przeszkadza ze zakrtwa kolor fona o to chodzi zeby były cale plecki zakryte

Legend

@Arek30  żadne etui czy szkło nie chroni w 100 % w czasie upadku telefonu  Czy wydasz 200 zł czy 40 zł będzie tak samo. Nie ma też znaczenia jaka bedzie to firma tego etui czy szkła.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

Tez mi sie wydaje ze zwykła guma ma chronoc telefon ale to jest jakies zawsze zabezpieczenie. Ten spigen wydaje sie dosc stabilny wiec nie załuje i mam nadzieje ze sie sprawdzi 

Hotshot

@Arek30  To będzie dobry wybór.  Również mam etui tej firmy.

Legend

@Arek30 Ja mam takie Etui Dux Ducis Skin Pro  do A6 2018 za 30 zł od 10 miesiecy i mi wystarcza.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Arek30, etui typu Rugged Armor jest bardziej wytrzymałe a tym samym lepiej zabezpieczy telefon przed upadkiem. Zachęcam również do przejrzenia oryginalnych etui firmy Samsung. Są dobrze wykonane i mogą posiadać dodatkowe funkcje jak np. LED View Cover czy Clear View Cover.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Navigator

I to się ceni.😀😀😀👍👍👍

Autorzy z największą liczbą like