Wsparcie

Open search

Buds i care

Superuser II
Superuser II

Galaxy Buds - Pączki otrzymały kolejną aktualizację. Najnowsza wersja oprogramowania ma numer 0ASD4. Waga aktualizacji to 1,36MB.

update.png

Soft słuchawek można aktualizować z poziomu telefonu, ale jest to możliwe również przy użyciu komputera, o czym napisałem w tym temacie: Galaxy Buds - aktualizacja oprogramowania z poziomu komputera.

Powyższa aktualizacja pozwoliła mi właśnie na przeprowadzenie jej z poziomu komputera, dzięki czemu mogłem opisać cały proces w kolejnym poście przytoczonego tematu: Galaxy Buds - aktualizacja oprogramowania z poziomu komputera - nowy post.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer
Dzisiaj otrzymałem informację o nowej aktualizacji słuchawek, jednak mój problem z zasięgiem nadal nie został rozwiązany. Mając telefon s10+ w plecaku na plecach słuchawki potrafią przerywać co chwilę, czy wy też macie tak słaby zasięg?
Explorer

Tak, już pisałem wcześniej, że moje potrafią przerywać, gdy mam telefon w kieszeni bojówek. Podobnie jak lewą słuchawkę zasłonię dłonią.

Pathfinder

Pytanie z innej beczki. Żona na budsy i teraz ja chciałbym kupić dla siebie tylko czarne. Czy ta nowa druga para będzie wykrywana jako inny sprzęt czy, czy będą się chciały od razu łączyć z telefonem żony? Nie miałem nigdy dwóch "takich samych" sprzętów i boję się żeby nie było problemu z logowaniem do różnych telefonów.

Superuser I
Superuser I

@MaciekSuti84, każde akcesorium jest wykrywane jako nowe urządzenie więc spokojnie możesz kupić nowe słuchawki.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Pathfinder

Tego właśnie nie wiedziałem, dzięki za pomoc @nismo 

Superuser I
Superuser I

@MaciekSuti84, nie ma sprawy i polecam się na przyszłość.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

First Poster

Wiesz może co mam zrobić jak moje słuchawki nie grają głośno? Nie mam pojęcia co się stało ale grają bardzo cicho... Są naładowane i tak z dnia na dzień straciły moc 

Superuser II
Superuser II

@Walesou91 sprawdź ustawienia korektora, jeżeli wszystko jest wyciągnięte na maksa zadziała ochrona słuchu i dźwięk będzie słabszy.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Właśnie kupiłan Budsy i niestety po wyjściu na zewnątrz gdy telefon jest w nerce przy pasku zasięg jest fatalny. Czy udało ci się rozwiązać problem ? Mam najnowszą aktualizacje

Autorzy z największą liczbą like