Wsparcie

Open search

Buds i care

Superuser II
Superuser II

@ArturJasinski  napisz maila do frimy obsługującej promocję, w którym wszystko wyjaśnisz.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Tak, wystarcza na jedno na ładowanie 

Superuser II
Superuser II

Mam rozumieć, że rozładowaliście słuchawki do zera, a w tym samym czasie naładowaliście tylko doka i w ten sposób to przetestowaliście?

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

Sprawdzicie swoje Budsy, jest dostępna aktualizacja oprogramowania. Nowa wersja ma oznaczenie 0ASC4. Wprowadzone poprawki widoczne na poniższej grafice.

Screenshot_20190320-232059_Galaxy Buds.jpg

Observer

Hej, czy orientujecie się czy słuchawki buds są jeszcze dostępne? Zamówiłem telefon w przedsprzedaży, ale nie było mnie i dopero teraz mogę go uruchomić i zarjestrować się w pronomcji. Jeśli już ich nie można dostać, to wolę zwrocić go do sklepu i wziąć od operatora na umowę.

Superuser I
Superuser I

@Luke14, wszystkie informacje znajdziesz na stronie promocji. Z tego co widzę to masz czas do jutra na kliknięcie w banner promocyjny w aplikacji Samsung Members. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem promocji.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Observer

@nismo, dzięki za linki. Tak, wiem, że oficjalnie promocja wciąż obowiązuje, ale chodzi mi bardziej o to, czy komuś udało się z niej skorzystać w ostatnim czasie czy też wiadomo np., że od pewnego czasu słuchawek już nie ma.

Superuser I
Superuser I

@Luke14, Wszystko jest napisane w regulamienie, do którego link podał wcześniej @nismo 

6.Liczba Nagród w Promocji jest ograniczona i wynosi 12 000sztuk (dwanaście tysięcy sztuk).

Organizator poinformuje na Stronie internetowej oraz w Aplikacji Samsung Members o wyczerpaniu puli Nagród.

Dla pewności możesz jeszcze skontaktować się z supportem Samsunga i tam zapytać się o promocję.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Explorer

Powiedzcie mi, bo nie znalazlem nigdzie takiej informacji, czy Budsy mozna sparowac z kilkoma urzadzeniami i potem sie tylko przelaczac miedzy nimi? Np Galaxy Watch + samsung s10+?

Superuser II
Superuser II

@Hollybuc testowo sparowałem z tv, ale aby je użyć, muszę wyłączyć BT w telefonie, bo ten jest nadrzędny i po otwarciu doka zaraz je przechwytuje.

Autorzy z największą liczbą like