Wsparcie

Open search

Buds i care

First Poster

Dzień dobry

Zakupiłem Galaxy s10+ wchodzę w aplikację Samsung members lecz niestety po kliknięciu w korzyści i dalej w Galaxy buda lub Care wyświetla się jedynie biała strona dlaczego?

153 ODPOW. 153
Superuser I
Superuser I

@No_007, rozumiem, że telefon kupiłeś w przedsprzedaży. Jeżeli tak to powinieneś mieć możliwość skorzystania z trzech promocji: Galaxy Buds, Samsung Care+ oraz Samsung Odkup. Być może to jedynie chwilowy błąd po stronie aplikacji. Spróbuj ponownie później i daj znać czy sytuacja uległa zmianie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

U mnie to samo

MonikaK Moderator
Moderator

@No_007, @Rhyrezack,

Modele S10 cieszą się dużym zainteresowaniem, a dziś pierwszy dzień dostaw, stąd też strona jest chwilowo przeciążona. Dowiedziałam się, że są już prowadzone prace naprawcze, aby niezwłocznie przywrócić prawidłowe funkcjonowanie strony. Stąd gorąca prośba - zajrzyjcie na stronę później - czas na zarejestrowanie do promocji jest do 25 marca. Do tego czasu dajcie znać jak Wasze S10

First Poster

U mnie też nie działa . 😥

First Poster

Podobnie u mnie. Za 10 dni "przywrócą" działanie i okaże się, że słuchawek już nie ma... Podobnie miałem z Galaxy S7 i głośnikiem bluetooth.

First Poster

No to pozdro... teraz widnieje napis iz najpozniej zostanie uruchomiona 12 marca haha, a jest tylko 12 tys. Sztuk na caly swiat pewnie takze podejrzewam ze sie nie zalapiemy, dzieki samsung szacun za oszustwo nty raz

Explorer

Chyba nas załatwili jak tak 😥

Navigator

U mie tez tylko biala strona. Ale poczekajmy. Zobaczymy jak bedzie 😊

First Poster

U mnie to samo od rana ... tylko biały obraz ale pod9bno do nich gdzieś na maila można napisać z dowodem wpłaty i modelu itd . I wtedy jakoś pomogą... ale czuje w kościach że nie dostanę tych słuchawek i tej gwarancji 3 miesięcznej. ..

Autorzy z największą liczbą like