Wsparcie

Open search

Buds i care

First Poster
mam nowe Budsy i też mam problem z zasięgiem. czy udało się go jakoś rozwiązać. Wystarcz że włożę telefon do kieszeni lub nerki i rwie jak szalone
Superuser II
Superuser II

@asiaproszek sprawdź czy nie masz aktualizacji oprogramowania układowego słuchawek. Według producenta ostatnie aktualizacje naprawiają ten problem w modelach w których występuje.

Jaką masz obecję wersję softu na słuchawkach?

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

dzieki za odpowiedź ale postanowiłam zwrócić słuchawki. czy myslicie że powodem mógł być stary model telefonu . mam nota 4 z systemem 6.0.1. czy raczej nie powinno to miec znaczenia ?

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@asiaproszek, na odległość ciężko zdiagnozować co mogło być przyczyną. Bardzo możliwe, że wina leżała po stronie telefonu. Najlepiej byłoby sprawdzić na nowszym telefonie i wtedy sytuacja byłaby klarowna.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Autorzy z największą liczbą like