Wsparcie

Open search

Buds i care

First Poster
mam nowe Budsy i też mam problem z zasięgiem. czy udało się go jakoś rozwiązać. Wystarcz że włożę telefon do kieszeni lub nerki i rwie jak szalone
Superuser II
Superuser II

@asiaproszek sprawdź czy nie masz aktualizacji oprogramowania układowego słuchawek. Według producenta ostatnie aktualizacje naprawiają ten problem w modelach w których występuje.

Jaką masz obecję wersję softu na słuchawkach?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

dzieki za odpowiedź ale postanowiłam zwrócić słuchawki. czy myslicie że powodem mógł być stary model telefonu . mam nota 4 z systemem 6.0.1. czy raczej nie powinno to miec znaczenia ?

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@asiaproszek, na odległość ciężko zdiagnozować co mogło być przyczyną. Bardzo możliwe, że wina leżała po stronie telefonu. Najlepiej byłoby sprawdzić na nowszym telefonie i wtedy sytuacja byłaby klarowna.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like