Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android 10 już w Twoim s10/s10+/s10e!

(Temat utworzony: 08-12-2019 11:45 AM)
946 Wyświetlenia
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

s10.png

 

110101010d.png

Cześć Forumowicze! :smiling-face:

 

Przychodzę z krótkim, acz istotnym powiadomieniem.

 

Jak już wielu z Was miało okazję się przekonać, w tym tygodniu została udostępnienia stabilna wersja Android 10 dla telefonu z serii Galaxy S10.

 

Nowe wcielenie zielonego robota przybyło na nasze telefony wraz z aktualizacją interfejsu.

Zmiany wprowadzone w ramach One UI 2.0 świetnie opisał @mirudo24 w swoim poście. Oficjalna lista zmian w Andriod 10 z One UI 2 - zachęcam do lektury :smiling-face:

 

Z okazji aktualizacji mam do Was prośbę o podzielenie się wrażeniami z nowej wersji systemu.

Co szczególnie przykuło uwagę w pierwszych dniach użytkowania? Czy coś Was zaskoczyło?

Oczywiście dajcie również znać, jeśli napotkaliście jakiekolwiek utrudnienia. Wspólnymi siłami postaramy się je jak najszybciej usunąć :smiling-face:

 

192 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Krzysp1 jeżeli motyw ma wbudowane swoje ikony to powinien je załadować, dokladnie tak samo jak tapety.

Sprawdziłem i z tego motywu, który pobrałem ładują się poprawnie.

20191208_095345.jpg

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Sofles
Apprentice
Opcje

mnie natomiast zastanawiają dwie rzeczy. Pierwsza czy da się jakoś wyłączyć ikonkę baterii podczas ładowania ? obawiam się wypalenia ekranu w tym miejscu. Druga to nie wiem dlaczego ale po jakimśczasie moja tapeta na ekranie blokady wyblaka, jest taka brązowawa, po ponownym uruchomieniu znowu czarny jest czarny natomiast po pewnym czasie zmienia się na brązowy 

0 Like
Krzysp1
Pathfinder
Opcje

@Szewcu72  dziwne bo po włączeniu trybu dzień motyw wskoczył tak jak trzeba .Zgłosiłem ten fakt pomimo tego na Samsung Members 

0 Like
SzabelFTN
Voyager
Opcje

"Druga to nie wiem dlaczego ale po jakimśczasie moja tapeta na ekranie blokady wyblaka, jest taka brązowawa, po ponownym uruchomieniu znowu czarny jest czarny natomiast po pewnym czasie zmienia się na brązowy"

@Sofles

Też miałem ten problem. 

Wchodzisz w ustawienia, wyświetlacz, tryb ciemny i odznaczasz funkcję zastosuj w tapecie. Screenshot_20191208-115826_Settings.jpg

 

Sofles
Apprentice
Opcje

@SzabelFTN  napisał(a):

"Druga to nie wiem dlaczego ale po jakimśczasie moja tapeta na ekranie blokady wyblaka, jest taka brązowawa, po ponownym uruchomieniu znowu czarny jest czarny natomiast po pewnym czasie zmienia się na brązowy"

@Sofles

Też miałem ten problem. 

Wchodzisz w ustawienia, wyświetlacz, tryb ciemny i odznaczasz funkcję zastosuj w tapecie. 

 


Faktycznie pomogło, dzięki bardzo :smiling-face:

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Sofles  napisał(a):

mnie natomiast zastanawiają dwie rzeczy. Pierwsza czy da się jakoś wyłączyć ikonkę baterii podczas ładowania ? obawiam się wypalenia ekranu w tym miejscu.


Ustawienia --> Wyświetlacz --> Pokaż informajce o ładowaniu --> Wyłącz

 

Screenshot_20191208-124751_Settings.jpg


Tomasz18
Apprentice
Opcje

Mam telefon w plusie,zmienilem system na 10 i po wlaczeniu telefonu pokazuje mi blad rejestracji telefonu,wiec jest na ten moment zablokowany ,pomocy......

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Tomasz18, aktualizacja oprogramowania do wersji Android 10 nie jest jeszcze dostępna dla telefonów pochodzących od operatora Plus (PLS). Nie jest zatem możliwe wgranie aktualizacji oficjalnymi kanałami dystrybucyjnymi (OTA, Smart Switch).


0 Like
Tomasz18
Apprentice
Opcje

A jak wroce do 9 pls to wroci wszystko do normy?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Tomasz18, podejrzewam, że nie korzystasz z oficjalnych narzędzi i w związku z tym ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Teoretycznie powrót do oficjalnej wersji z wariantem PLS powinien rozwiązać problem. Pamiętaj również, że telefony kupione na raty w sieci Plus posiadają blokadę Knox co uniemożliwia zmianę wariantu telefonu i wgrywanie innych wersji oprogramowania.