Wsparcie

Open search

Android 10 i beta testy... kiedy...

Voyager

Mogę się mylić, ale obstawiam, że nie. Pozostanie pewnie tylko wgranie przez Odina .

Explorer
Jak pokazywały wcześniejsze testy telefony brandowane na pewno nie będą mogły przystąpić do beta testów (było to bardzo wyraźnie zapisanego w regulaminie)
Superuser I
Superuser I

Lista zmian w Android 10 One UI 2:

arena.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

Aktualizacja został wstrzymana z powodu błędu w usłudze Samsung Pay.

Co ciekawe, usługa tak jak u nas, tak i w Niemczech jest niedostępna. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Voyager

No to spokojnie mogli aktualizację zostawić i poprawić aplikację w kolejnej wersji🙂

Superuser I
Superuser I

Pojawiły się zrzuty z testowej wersji One UI 2.0, na których widać ustawienia systemu gestów pełnoekranowych, odświeżoną aplikację Pielęgnacja urządzenia oraz ustawienia Wireless Powershare.

new-one-ui-2-256x540.jpgOneUI 2.0 - gesty pełnoekranowe

new-one-ui-3.jpgOneUI 2.0 - Pielęgnacja urządzenia

new-one-ui-4.jpgOneUI 2.0 - Wireless Powershare

Superuser II
Superuser II

10 nowych funkcji w Adroidzie 10 na Galaxy S10 Plus.

Superuser II
Superuser II

Jeżeli jesteście zainteresowani 10-tką, to obejrzyjcie kolejny film.

Superuser II
Superuser II

Dobra wiadomość!

Po małych perturbacjach, w dniu dzisiejszym, ruszała beta One UI 2 (Android 10) na modele z serii Galaxy S10. Na początek wystartowała w Koreii. W dniu dzisiejszym udostepniono 1000 miejsc dla testerów. Kolejne mają zostać udostępnione 14 października o godz. 10 czasu koreańskiego.

W chwili obecnej brak jest informacji na temat rynków amerykańskiego i niemieckiego. Ale przypuszcza się, że program beta ruszy tam właśnie 14 października.

Na twiterze znajdziemy potwierdzenie tej informacji:

One Ui 2 갑니다아아 pic.twitter.com/UtUwdOjIm4

— Pyxis@👨‍💻 (@WindSekirun) October 12, 2019

Przypominam, że rejestracji w programie beta testów dokonujemy przez specjalny baner, który w odpowiednim czasie pojawi się w aplikacji Samsung Members.

Pathfinder

W Niemczech już mają .... czekamy na Polskę 😉Screenshot_20191014-120106_Google Go.jpg

Autorzy z największą liczbą like