Wsparcie

Open search

Android 10 i beta testy... kiedy...

Highlighted
Voyager

Tylko weź tu zostań tym Superuserem😀

Superuser I
Superuser I

@sardroid  napisał(a):

Tylko weź tu zostań tym Superuserem😀

Grono SuperUżytkowników stale się powiększa  Informacje o wymaganiach można znaleźć w tym wątku. Zachęcam wszystkich do aktywnego uczestnictwa w życiu forum!

A teraz muszę przeprosić na chwilę... telefon wyszukał aktualizację oprogramowania 

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Navigator

Witajcie. Wiecie kiedy będzie u nas beta dla Galaxy S10(XEO)?

Superuser I
Superuser I

@misiek685250, Zerknij do oficjalnego tematu dotyczącego bety Androida 10.

[Galaxy S10e | S10 | S10+] One UI 2 Beta i Android 10 już wkrótce!

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Observer

Witam, mam problem z telefonem Samsung Galaxy S10 , po otrzymaniu w dniu dzisiejszym informacji o aktualizacji do wersji 10, podjalem czynności, pobralem, zainstalowalem, po ukończonej instalacji telefon się wyłączył i teraz pojawia się logo Samsung Galaxy S10 i resetuje się , powtarza się cały czas ta sama czynność . Czy jest możliwość zachowania danych, mam na nim bardzo WAŻNE dane, jestem rozczarowany tym co się stało, a nie chce ich utracić , dodam ze nie mogę włączyć z klawiszy „hard reset” żeby wybrać restart telefonu, czy w samsungu odzyskają mi dane , czy pozostaje hard reset ? :/

Superuser II
Superuser II

@KhanZ90 na początek mała uwaga, mamy już tematy dotyczące oficjalnego wydania A 10 i to właśnie w nich należy pisać o problemach.

Spróbuj kombinacji Volume Down + Power, potrzymaj dłużej, aż do odcięcia zasilania.

Jeżeli to nie pomoże, to serwis.

Co do odzyskania danych. Jeżeli nie były na karcie pamięci, tylko w pamięci telefonu, to niestety już po nich.

Z ciekawości zapytam. Aktualizacja operatorska, czy czysta XEO?

I drugie pytanie, bo wiem, że wiele osób w ten sposób uszkadza sobie telefony po aktualizacji. Czy wytrzymałeś długi proces ponownego uruchamiania się telefonu? Bo większość myśli, że coś się stało i chce pomóc swojemu urządzeniu, próbuje samodzielnie ponownie włączyć lub wyłączyć, uszkadzają je właśnie w ten sposób.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like