Wsparcie

Open search

Android 10 i beta testy... kiedy...

Superuser I
Superuser I

@tomek199415, zamierzam przystąpić do testów jak tylko pojawią się w naszym kraju. Uważam, że przywrócenie ustawień fabrycznych po wgraniu wersji beta to dobry pomysł ponieważ w ten sposób mamy pewność, że praca testowej wersji systemu nie będzie zakłócana przez ewentualne błędy lub pozostałości po poprzedniej wersji systemu. W takim wypadku warto również pominąć przywracanie kopii zapasowej po wykonaniu hard resetu.


Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Voyager

Przywracałem i moim zdaniem działał płynniej. 

Apprentice
Czy możecie sprawdzić u siebie czy na waszej becie działa udostępnianie obrazów lub filmów z galerii na whatsapp? Jak próbuje udostępnić zdjecie z galerii nic sie nie dzieje ale jak robię to z poziomu whatsapp to dziala prawidłowo.
Highlighted
Voyager

Miałem coś takiego kiedy chciałem wrzucić zdjęcie z galerii na Twittera. Pokazywał się czarny ekran, i pomagało tylko wyjście przyciskiem Home. Za którymś tam razem zaskakiwało.

Apprentice
Nie no u mjie nie ma czarnego ekranu, wszystko odbywa sie tak jak zawsze z tym ze foto nie dodaje sie do whatsapp. Poczekam na jakąś aktualizację moze to wina po stronie whatsapp.
Pathfinder

Możliwe, że beta z androidem 10 ruszy w poniedziałek  21 października. Jest potwierdzone to w Indiach. I jest szansa ,że będzie rozszerzone o inne kraje w tym Polskę... ale to nie jest potwierdzone niestety... Więc czekamy i zobaczymy.

Voyager

A ja zastanawiam się, czy dzień/dwa wcześniej będą zapisy, czy uruchomią je razem z betą 🤔

Voyager

Proszę o usunięcie 

Superuser II
Superuser II

Drodzy posiadacze modeli z serii Galaxy S10, podgrzewamy atmosferę... 

Jako Superuserzy naszej społeczności mamy ten zaszczyt i przyjemność, że możemy nieco wcześniej przetestować wersję beta One UI 2.0 z Adroidem 10 na naszych S10-takch, w wersji XEO

 

update_OneUI_2.0_2.pngaktualizacja do One UI 2Tak wygląda informacja o oprogramowaniu po zainstalowaniu wersji testowej.

 

Beta.pngOne UI 2 Android 10Więcej informacji udzielą wam jeszcze w dniu dzisiejszym koledzy @nismo i @kamil40013 

 

Bądźcie cierpliwi... miłego oczekiwania na beta-testy życzę.

 

A10 SC_1_2_2.png

 


S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Polska szybciej testuje bete niż wielka Brytania?

Autorzy z największą liczbą like