Wsparcie

Open search

Android 10 i beta testy... kiedy...

Superuser II
Superuser II

OneUI 2.0.png

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Navigator

Coś więcej już wiadomo kiedy będą udostępniać.

Pathfinder

A trochę się pobawie.  Nie lubię czekać... 😄😉zobacze czy bedzie lepiej niz było... 

Screenshot_20191015-195603_Settings.jpg

Highlighted
Superuser I
Superuser I

@Arturos696, niestety dokładna data nie jest jeszcze znana. Trzymam kciuki za rychłe udostępnienie testów w naszym kraju 

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Explorer

Może jeszcze w tym tygodniu udostępnią nam bete, kto wie

First Poster

@Szewcu72  Tak,przepraszam najmocniej wiem juz o co chodzi bo ja to sprawdzałem w Kontaktach i pasków nie ma a w telefon i Ostatnie działa najwyraźniej zmienili i juz w Kontaktach to nie działa pozdrawiam.

Pathfinder
mObywatel juz działa na 10tce dostał aktualizację
Superuser II
Superuser II

@krampik1982 teraz zaktualizowałem, działa. Dzięki za info. 

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Voyager

A ja już wróciłem do Androida 9. Wolę na nim poczekać na oficjalną betę dla Polski, skoro Sammobile twierdzi, że będzie 🙂

Explorer

Przywracanie ustswienia fabryczne po przejściu na bete?

Autorzy z największą liczbą like