Wsparcie

Open search

Android 10 i beta testy... kiedy...

Explorer

Czy.mając Soft BTU będzie się miało dostęp.do bety androida 10?

First Poster

Znaczy przesuwanie w menu lewo prawo działa ale tak wolno jakby i wiadomośc i kontakty przesuwanie no tez działa tylko ze poprostu nie ma tego paska jak np  nawiadomosciach  sie przesuwało było na niebiesko nic sie nie dzieje poprostu odrazu przezuca do wiadomosci

Superuser I
Superuser I

@tomek199415, jeżeli testy zostaną udostępnione dla wariantu BTU to będziesz mógł przystąpić do programu beta. Otrzymujesz na bieżąco wszystkie aktualizacje oprogramowania? Widzę, że telefon pochodzi od operatora Play co w połączeniu z wariantem BTU może powodować problemy z otrzymywaniem aktualizacji.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Explorer

Tak ,otrzymuje wszystkie aktualizacje na bieżąco z btu I tak się , zastanawiam czy będę miał dostęp do bety

Superuser I
Superuser I

@tomek199415, tak jak wspomniałem w poprzedniej wiadomości wszystko zależy od tego czy testy zostaną udostępnione dla wariantu BTU. Nie jestem jednak pewny czy przypadkiem pochodzenie telefonu nie będzie przeszkodą w uzyskaniu dostępu do testów. Nie byłoby problemu gdybyś posiadał wariant BTU/BTU,BTU/BTU.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Navigator

Przy testach z S9+ miałem XEO/XEO,XEO/TPL I nie było problemów, bez problemu mogłem brać udział w becie. 

Teraz w S10+ mam tak samo i myślę że również nie będzie problemu.

Explorer

Kurde mam nadzieję że normalnie dostanę bete, nie chce mi się czekać do grudnia na stabilną wersje

Superuser II
Superuser II

@Kacperos2000 napisałeś tak chaotycznie, że już kompletnie nie wiadomo co u ciebie działa a co nie. Tak jak wcześniej już napisałem. W aplikacji telefon w zakładce Ostatnie, po przesunięciu w lewo, pasek niebieski, aplikacja umożliwia napisanie i wysłanie SMS-a. Po przesunięciu w prawo, pasek zielony, telefon nawiązuje połączenie z wybranym numerem.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Pathfinder

The One UI 2.0 beta program will be launched in France, Poland, Spain, the UK, India, and China in the near future, for both the Galaxy S10 and Galaxy Note 10 series.

Wyrywek ze  strony sammobile....

Superuser II
Superuser II

@krampik1982 szukałem oficjalnego komunikatu w tej kwestii, ale nigdzie nie ma. Oby tak jednak się stało. 

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like