Wsparcie

Open search

Android 10 i beta testy... kiedy...

Explorer
Rozumiem, ale w aplikacji nie ma możliwości przełączenia języka, jest tylko przez www, ale to nie daje wejścia do testów
Explorer

Robię jak mówisz ale na www zmienia się automatycznie na język polski A w memebers nie ma info o becie :(

Apprentice
To pewnie dlatego ze mój telefon jest z DE. Ja odrazu jak wszedłem w members Germany miałem info o programie beta kliknąłem zarejestruj i dosłownie odrazu zaczęło się pobieranie aktualizacji do 10. Wchodzę tam normalnie przez ikonę samsung members z ikony w aplikacjach
Explorer
Hmmmm - to trzeba było od razu mówić że w regionie masz DBT
Highlighted
Superuser II
Superuser II

Na chwilę obecną ze wszystkich zainstalowanych na wersji Pie aplikacji, na 10 nie działa tylko (u mnie) aplikacja mObywatel.

Ale pojawia się komunikat informujący o braku mozliwości pobrania numeru IMEI. Co spowodowane jest zainstalowanym systemem Android Q. 

Czyli wszystko się zgadza. 

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Dzień dobry ja zainstalowałem swoją bete wczoraj w godzinach wieczornych telefon z De.zainstalowałem i narazie troszke jestem zniesmaczony ale wiadomo to beta. Najbardziej upierdliwe ze system wolniej chodzi jak sie przesuwa tak jakby osz energii było włączone i to jest uperdliwe. i podczas dzwonienia jak sie wybierało na osobe w lewo kontakty prawo wiadomosci to nie ma tego paska co był wczesniej nie wiem czy to wróci ale oby tak słyszałem ze na niemieckim forum mają problemy z danymi ze nie chodzą i na szczęscie mi to  działa i problemu nie mam.I baterie 3,5h ładuje mi  na szczęscie normalnie.Pzdr

Superuser II
Superuser II

@Kacperos2000 coś musisz mieć nie tak. Ponieważ w aplikacji telefon, przynajmniej u mnie na XEO, w ostatnich, działa przesuwanie w lewo lub w prawo, w zależności czy chcemy zadzwonić, czy wysłać wiadomość.

Nie wiem, czy wiesz, ale w przypadku tej wersji beta, warto zastosować hard reset i ponowną ręczną konfigurację wszystkiego, bez przywracania kopii. Dużo osób i portali napisało o tym w sieci.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Czy mając csc BTU/BTU/BTU/PRT będę miał dostęp do bety?

Superuser II
Superuser II

@tomek199415 raczej nie :(

Explorer

Co muszę zrobić by mieć do niej dostęp? Wgranie xeo nie pomaga A wgranie DBT poszloby?

Autorzy z największą liczbą like