Wsparcie

Open search

Android 10 i beta testy... kiedy...

Pathfinder
Ciekawe czy w Polsce też ruszą beta testy...
Superuser I
Superuser I

@krampik1982, jeżeli polityka udostępniania testowych wersji oprogramowania będzie taka sama jak w zeszłym roku czy dwa lata temu, a nie widzę powodów żeby miało być inaczej, to w niedługim czasie również będziemy mogli dołączyć do beta testów.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

Wczoraj na niemieckim forum, w temacie o testach Androida 10, pojawiła się data startu programu beta.

10.10 😉

Nie wiem na ile to oficjalna informacja 😎 ale warto śledzić dzisiejsze informacje w sieci.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

Zerknąłem na niemieckie forum i, tak jak napisałeś, aktualizacja dla modeli S10 powinna pojawić się dzisiaj. Udało mi się również znaleźć informację, że modele Note10 dołączą do programu testowej dopiero 21 października. Tak czy inaczej są to daty udostępnienia testów w Niemczech. Zobaczymy kiedy u nas wystartuje program beta.

Voyager

Na Phone Arena i Sammobile pojawił się taki screen:FB_IMG_1570704194883.jpg

Pathfinder

Znalazłem na zagranicznych stronach że wstrzymano będę z androidem 10 dla Samsung Galaxy S10plus . Ponoć po połowie października wznawią ... jakiś błąd się pojawił.... Ponoć ...

Pathfinder
Bete
Pathfinder

Znalazłem na zagranicznych stronach że wstrzymano betę z androidem 10 dla Samsung Galaxy S10plus . Ponoć po połowie października wznawią ... jakiś błąd się pojawił.... Ponoć ...

Superuser I
Superuser I

@krampik1982, zgadza się, że termin udostępnienia One UI 2 Beta został przesunięty w czasie. Dokładne przyczyny oraz nowy termin udostępnienia nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Highlighted
Explorer

Jestem ciekaw czy brandowane telefony też będą mogły się dostać do bety 🤔

Autorzy z największą liczbą like