Wsparcie

Open search

Android 10 i beta testy... kiedy...

Helping Hand

Jak wiecie do mojej rodziny Galaxy do┼é─ůczy┼é Galaxy S10 i cieszy mnie, ┼╝e w┼éa┼Ťnie ten model prawdopodobnie za┼éapie si─Ö jako jeden z pierwszych na beta testy androida 10. Ciekawi mnie kiedy pojawi─ů si─Ö te testy i jakie zmiany b─Öd─ů... du┼╝o ma by─ç z Note 10 i nie przecz─Ö, ┼╝e podoba mi si─Ö ta opcja­čĄŚ

93 ODPOW. 93
Superuser I
Superuser I

@Alicja70, podejrzewam, ┼╝e schemat beta test├│w oraz udost─Öpnienia finalnej aktualizacji b─Ödzie bardzo zbli┼╝ony do tego co by┼éo w zesz┼éym roku. Je┼╝eli tak si─Ö stanie to do beta test├│w w pierwszej kolejno┼Ťci b─Öd─ů mogli do┼é─ůczy─ç posiadacze telefon├│w Galaxy S10e, S10 oraz S10+. Nie wiadomo czy w testach zostan─ů uwzgl─Ödnione inne modele. Testowa wersja dla modeli S9 wystartowa┼éa pod koniec listopada wi─Öc mo┼╝liwe, ┼╝e w przypadku modeli S10 b─Ödzie to podobny termin.

Wed┼éug wst─Öpnych informacji Samsung ma wprowadzi─ç do systemu Android 10 now─ů wersj─Ö nak┼éadki wizualnej One UI w wersji 2.0. Nowa aktualizacja b─Ödzie zawiera─ç zar├│wno nowo┼Ťci wprowadzone przez Google w systemie Android jak i przez Samsunga we wspomnianej w poprzednim zdaniu nak┼éadce. W┼Ťr├│d nowo┼Ťci na pewno pojawi─ů si─Ö nowe gesty zaprezentowane ju┼╝ jaki┼Ť czas temu przez Google. One UI wprowadzi tryb DeX on PC, przycisk ┼ü─ůcze do Windows oraz mo┼╝liwo┼Ť─ç nagrywania ekranu czyli funkcje znane z modeli Note10. Tak przynajmniej wynika z informacji, kt├│re mo┼╝na znale┼║─ç w r├│┼╝nych zak─ůtkach internetu.

Warto r├│wnie┼╝ doda─ç, ┼╝e Google w ostatnim czasie od┼Ťwie┼╝y┼é logo systemu Android oraz postanowi┼é zrezygnowa─ç z tradycji dodawania s┼éodkich nazw do kolejnych wersji systemu. Pocz─ůwszy od systemu Android 10 nie b─Ödzie dodatkowej, s┼éodkiej nazwy.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Je┼Ťli moja odpowied┼║ by┼éa pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWI─äZANIE.
Helping Hand

Tak to ju┼╝ wiem i czyta┼éam, ┼╝e pierwszy ma si─Ö za┼éapa─ç Galaxy S10 ­čśŹ

Superuser II
Superuser II

@Alicja70 @nismo Testy deweloperskie ju┼╝ trwaj─ů. Co wa┼╝ne w testach wykorzystana jest wersja XEF, czyli francuz multiCSC. A to pozwala s─ůdzi─ç, ┼╝e pierwszy udost─Öpniony wyciek (my┼Ťl─Ö ┼╝e  ju┼╝ w pa┼║dzierniku) b─Ödzie mo┼╝liwy do zanistalowania na naszych XEO. ­čśë­čśÄ

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Je┼Ťli moja odpowied┼║ by┼éa pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWI─äZANIE.
Highlighted
Helping Hand

No i git b─Ödzie­čśŹ

Helping Hand

Dzisiaj przeczyta┼éam na  Tabletowo, ┼╝e testy lada moment... link poni┼╝ej 

https://www.tabletowo.pl/samsung-galaxy-s10-galaxy-note-10-android-10-one-ui-2-beta-kiedy/

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, lada moment to troch─Ö za du┼╝o powiedziane. Pod koniec tego miesi─ůca testy maj─ů wystartowa─ç w Stanach Zjednoczonych. Do Europy maj─ů dotrze─ç w pa┼║dzierniku je┼╝eli wszystko p├│jdzie zgodnie z planem. Tak czy inaczej musimy czeka─ç 

Helping Hand
Superuser I
Superuser I

Android 10 Beta z One UI 2.0 ju┼╝ wkr├│tce zostanie udost─Öpniony zgodnie z informacj─ů zamieszczon─ů na korea┼äskim forum Samsung Community. Podejrzewam, ┼╝e w nied┼éugim czasie pojawi si─Ö r├│wnie┼╝ u nas. Czekamy 

Superuser I
Superuser I

Informacje o testach One UI 2 Beta z systemem Android 10 pojawi┼éy si─Ö r├│wnie┼╝ w Niemczech oraz w USA. Dok┼éadna data udost─Öpnienia nowej wersji systemu do test├│w w dalszym ci─ůgu nie zosta┼éa podana. Trzeba regularnie obserwowa─ç aplikacj─Ö Samsung Members.

One-UI-2-Beta.jpg

Autorzy z najwi─Öksz─ů liczb─ů like