Wsparcie

Open search

Aktualizacje oprogramowania Galaxy S10e | S10 | S10+

Superuser I
Superuser I

Nadszedł czas na założenie nowego wątku dotyczącego aktualizacji oprogramowania dla modeli Galaxy S10e, Galaxy S10 oraz Galaxy S10+.

Samsung udostępnił dzisiaj pierwszą aktualizację oprogramowania dla modelu Galaxy S10+, która wprowadza kilka nowości. Oprogramowanie o numerze G975FXXU1ASBA waży około 500 MB i wprowadza następujące zmiany:

• Ulepszono stabilność aplikacji Aparat.
  • Poprawiono działanie czytnika linii papilarnych.
  • Dodano możliwość ustawienia dowolnej aplikacji dla przycisku Bixby (więcej informacji).
  • Nowy tryb Instagram w aplikacji Aparat.
  • Lutowe poprawki bezpieczeństwa.

Wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup w przedsprzedaży lub tuż po rozpoczęciu oficjalnej sprzedaży otrzymają opisywaną aktualizację od razu po wyjęciu telefonu z pudełka.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
481 ODPOW. 481
Helping Hand

No i to by się zgadzało ale moja sister tego nie zaakceptowała dopiero ja to zrobiłam...

Superuser II
Superuser II

Zajrzałem w ciemne zakamarki internetu i wiecie co, na chwilę obecną nie ma nic "przyszłościowego".  Czyżby szykowały się dodatkowe uaktualnienia poza łatkami bezpieczeństwa? 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, dokładnie tak podejrzewam, że oprócz poprawek bezpieczeństwa pojawią się również inne usprawnienia. Na pewno Samsung pracuje nad ulepszeniem ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych, ale to może nie być jedyna dodatkowa poprawka jaką zobaczymy w nadchodzącej aktualizacji.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Helping Hand

Fajnie by było dostać więcej nowości oprócz łatek...

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, zgadzam się. Regularne poprawki bezpieczeństwa cieszą, ale pełnia szczęścia to aktualizacja z nowościami i innymi udoskonaleniami 

Helping Hand

@nismo Dokładnie tak. Ciekawa jestem kiedy i z jakimi dodatkami pojawi się coś nowszego. Gdzieś w necie widziałam, że jest wersja 9.1 wydana już i chyba powinniśmy ją dostać no chyba, że zamiast tego załapiemy się na testowego andka Q o którym słyszałam, że Google powiększyło listę o nowych producentów.

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, Android 9.0 to obecnie najnowsza stabilna wersja systemu. Rozpoczęły się beta testy nowej wersji Android Q, ale o tym już wiesz ponieważ rozmawialismy na ten temat w tym wątku. Podejrzewam, że modele S10 otrzymają dostęp do testów nowej wersji systemu podobnie jak modele S9 otrzymały dostęp do testów Pie a modele S8 do wersji Oreo 

Superuser I
Superuser I

Doskonała informacja. Oprogramowanie o numerze  G970FXXU1ASC8, G973FXXU1ASC8 oraz G975FXXU1ASC8 zbliża się dla modeli Galaxy S10e, S10 oraz S10+. Oprócz marcowych poprawek bezpieczeństwa pojawią się również ulepszenia w stabilności aparatu oraz poprawki w funkcji ładowania zwrotnego Wireless PowerShare.

Na ten moment aktualizacja jeszcze nie jest dostępna dla naszego regionu, ale powinna się pojawić w ciągu kilku kolejnych dni. Sprawdzajcie Wasze telefony i dajcie znać jak tylko otrzymacie opisywaną aktualizację.

Superuser II
Superuser II

Potwierdzam fakt pojawienia się aktualizcji w wersjach europejskich, w tym XEO. Poniżej pełne wagi systemów w wersjach przeznaczonych do pełnej instalacji, np. serwisowej.

s10e.PNGGalaxy S10e

s10.PNGGalaxy S10

s10+.PNGGalaxy S10 Plus

Ale pobieranie idzie jak po grudzie, ale się rzucili 

zasysanie.PNGSzybciej się nie da

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like